1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stacjonarna nagrywarka wideo. Dla "konsolowców"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tactlessczak28, Wrzesień 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tactlessczak28

tactlessczak28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    AVerMedia Technologies zapowiada wprowadzenie na polski rynek urządzenia o nazwie Game Capture HD. Jest to nagrywarka wideo, przeznaczona dla posiadaczy konsol Playstation 3, Wii lub Xbox 360.

Dzięki niemu można zachować wideo z przebiegu gier na konsolach - w rozdzielczości do 1080i. Game Capture HD nagrywa w HD bez udziału komputera. Instalacja, jak twierdzi producent, jest bardzo łatwa. Wystarczy podłączyć urządzenie do konsoli, za pomocą dołączonego kabla komponentowego, nacisnąć jeden przycisk i nagrywanie się rozpocznie.

Game Capture HD korzysta z kompresji H.264. Informacje na ekranie dostarczają danych odnośnie nagrywania bez przerywania gry. Oprócz tego można robić zrzuty ekranu podczas gry lub odtwarzania nagrania. Do dyspozycji jest port USB do podłączenia zewnętrznego dysku oraz miejsce na dysk w formacie 2,5 cala. Galeria z widokiem miniatur pozwala ponoć łatwo odnaleźć właściwe wideo lub zdjęcie.

Dołączony kabel komponentowy pozwoli podłączyć urządzenie do Playstation 3, Xbox 360 lub Wii. W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania.
    Game Capture HD będzie dostępny we wrześniu. Sugerowana cena detaliczna to 499 złotych.

Zródło:Stacjonarna nagrywarka wideo. Dla "konsolowców" :: PCLab.pl
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Capture Your Best Games in HD
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    AVerMedia AVerTV Global - TV Tuners, Media Player, IPTV and Multimedia Products - Capture

Możliwe to nagrywanie bez kompa ?!hah 499zł niby tanio w porownaniu do hauupage ale takie rzeczy powinny być tansze

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Tanio jak za sprzęt który nagrywa w HD bez komputera. Może się skuszę.

4. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    W Polsce sprzedawcy będą chcieli z 550zł jak nie więcej

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No fajna cena zwłaszcza że coś takiego PC'towcy mają za darmo - Fraps etc.

@Down
    Płacę 800zł za grafikę na której robię co chcę, a nie jestem ograniczony tylko do grania... Poza tym taka grafika nawet po 3-ech latach po ustawieniu gry na Low renderuję grafikę ładniejszą niż na konsolach :p (Przykład - GTA IV na 8600 GT wygląda na niskich/średnich znacznie lepiej niż na Xbox 360 - sam testowałem, a ta karta ma już z 4 lata ponad :p)

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A PC'towcy płacą po 800zł za kartę graficzną ;) Fajny sprzęcik, ale moim zdaniem zbędny, fajniej wyglądają filmiki kręcone dobrą kamerką/lustrzanką + komentarz autora w trakcie gry (coś, jak robił Zeratul).

7. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Słyszałem jakiś czas temu o podobnym urządzeniu jednak nie myślałem, że będzie do kupienia w Polsce :D. IMO 500zł to jednak trochę dużo, choć na pewno znajdą się nabywcy.

8. truskolodz

truskolodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dublin/Łódź
    Sprzęcik fajny. Powinno się coraz więcej tego typu sprzętu pojawiać i powinien być coraz tańszy (nareszcie!). Fajny sprzęcik dla kogoś, kto robi własne programy, recenzje, solucje i inne takie ****rele. Wreszcie będzie można filmiki wrzucić w dobrej rozdzielczości, a nie nagrywane kalkulatorem...

9. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Mam zamiar kupić jakiś sprzęt do nagrywania, myślałem o Dazzle, który kosztuje 300zł, ale chyba warto będzie poczekać dla tego cacka :) Ciekaw tylko jestem czy będzie lepsze od Hauppuage HD PVR :p

10. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Pinnacle Dazzle kosztuje 180 zł ~~

11. Yogii26

Yogii26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pruszków
    U nas jak zwykle kasę ciągną a w porównaniu za granicą to się ma całkiem inaczej. Bo oni mają w prawdzie takie same ceny ale więcej zarabiają a u nas walną takie same ceny ale wiedzą że zarobki są mniejsze (lub może nie wiedzą).

12. Szogun96

Szogun96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ciekawa propozycja:)

13. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    @Hextor

FRAPS po pierwsze NIE JEST darmowy. Po drugie zaburza framerate. Lepszym rozwiązaniem jest imo tuner tv dobrej firmy.
    No nawet jeśli ściągniesz z neta frapsa to powodzenia w nagrywaniu gameplayu z Gears Of War 3 / Red Dead Redemption / Alan Wake etc.

Nie wszyscy są dziećmi i jarają się fajną grafiką. Zapamiętaj.

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Napisałem etc. ... A poza tym Fraps jest rozpowszechniany również w wersji darmowej.

To zmniejszasz detale na potrzeby filmiku, ew. załatwiasz SSD i nie zmula o więcej niż 5-8 klatek.

Nie mam jak tego nagrać bo nie ma na PC - chyba proste nie. Ale dzięki za życzenie powodzenia :) Jak ktoś chce to może tuner do PC kupić i podpiąć konsolę i zgrywać normalnie Frapsem.

A tego to nie rozumiem co ma do mojej wypowiedzi.

@Down
    Ja się nie napinam, wyraziłem swoją opinię w pierwszym poście, a Tieu to rozdmu****e...

15. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Hextor, skończ już swoją napinke, temat jest o nagrywaniu materialow na konsoli (!) a nie na PC. Jakby ktoś chciał pogodać o nagrywaniu filmików etc. na PC to by założył temat w innym dziale nieprawdaż?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum