1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Staj usługi Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LukePL, Luty 11, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. LukePL

LukePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam forumowiczów, dopiero zaczynam przygodę z live więc proszę o wyrozumiałość :)

Mianowicie mój problem pojawił się koło północy nagle zerwało połączenie z live po dłuższych próbach ponownego połączenia się z grą z innymi (Dead Island) postanowiłem sprawdzić w ustawieniach sieci co jest nie tak. Moim oczom ukazał się żółty wykrzyknik o problemie z połączeniem się ze sklepem i z informacją o skierowanie się na xlive service czy coś w ten deseń podaje screena:

Dziękuję z góry za odpowiedź i pomoc przepraszam za błędy ortograficzne jeśli się jakieś pojawią. Mam też nadzieje, że opisałem problem zrozumiale :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Coś pewnie kombinują, spróbuj później.

1 osoba to lubi.
  4. LukePL

LukePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Okej, dzięki za odpowiedź, a myślałem, że xbox live jest niezawodny :D

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jest zawodny szczególnie jak więcej osób rozmawia w grupie. Rozlaczenia itp.

Wysłane z Xperii U za pomocą Taptalk Pro

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum