1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stało się: Borderlands 2 oficjalnie zapowiedziane

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez iTyle, Sierpień 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Koniec z plotkami! [Mała aktualizacja: jest i pierwszy obrazek/szkic koncepcyjny.]

Mówiło się o tym i mówiło, wreszcie więc pojawiły się oficjalne informacje. Tak, Borderlands 2 powstaje i na półkach sklepów pojawi się w gdzieś następnym roku fiskalnym 2K (zaczyna się 1 kwietnia 2012 r.) na PS3, 360 i PC. Prywatnie obstawiam trzeci albo czwarty kwartał przyszłego roku.

A co znajdzie się w grze? Rozgrywka pewnie nie będzie specjalnie odbiegać od ciepło przyjętej jedynki, dostaniemy także na pewno nowe postacie, wrogów, umiejętności, bronie, wyposażenie i otoczenie z nieznanych wcześniej rejonów planety Pandora. Więcej szczegółów powinno pojawić się już wkrótce.

Borderlands 2 pierwszy raz publicznie pokazywane będzie na nadchodzącym Gamescomie. Nie omieszkamy mu się tam przyjrzeć.
    Pojawił się pierwszy obrazek/szkic koncepcyjny z gry, który tak naprawdę jest okładką nowego numeru Gameinformera. Za wiele z niego nie wynika, wiemy jednak, że Gearbox nie porzuci specyficznego stylu oprawy z pierwszej części. No i chyba właśnie poznaliśmy nowego bohatera: krasnoluda z minigunami. Nie wydaje Wam się, że wygląda trochę jak Zoltan z Wiedźmina?
    Stało się: Borderlands 2 oficjalnie zapowiedziane

Już nie mogę doczekać !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Świetnie bo 1 Bardzo mi się podobała.

4. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Ahhh w końcu muszę się zabrać i skończyć pierwszą część skoro będzie druga.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nigdy mnie do tej gry nie ciągnęło, czyżbym coś stracił?

6. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    tak zabawę z zabijania milionów wrogów za pomocą kilku milionów broni:D

7. ghkj

ghkj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i o to chodzi czekam na tą gre niesamowicie!

8. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    ja teraz akurat przechodze jedynke ze wszystkimi dodatkami. zawsze chetnie do tej gry wracam. a wlasnie ostatnio mialem nadzieje ze druga czesc zapowiedza:)

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jedynka extra a ^Qwertajowi odpowiem, ze straciles bardzo wiele :) giera kosmos :)
    bardzo chetnie pogram w dwojke ;D

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    No to trzeba nadrobić zaległości :)

11. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A mi się odechcialo w tę gre grać mimo że naprawdę bardzo mi się spodobało. Tylko że przy 5lvl jakiś koleś dołączył do mojej gry nie wiem jak on to zrobił ale dał mi coś sprzedałem to i dostałem 999999999999999 kasy a później zrobił coś że na ziemi pojawiło się w piz.u i jeszcze troche borni i to wszysktie najlepsze. I teraz jestem oczywiśćie nieśmiertelny mam w hooy kasy i bornie które za jednym strzałem rozpie...ją wszystkie postacie na mapie. ;/ porażka.

12. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Qwer, jak masz jeszcze z kim grać, to coop w tej grze miażdży. I to dosłownie :)

Wiadomość świetna, jedynkę przeszedłem ze 3 razy, w tym raz ze znajomym, a teraz przechodzę po raz czwarty, znów w coopie :D Generowanie broni, levelowanie oraz wielkie mapy to bardzo duże zalety tej gry.

13. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Gierka MASAKRA i to pozytywnie... grę przeszedłem 2 razy, ostatnio męczyłem dodatek "Zombie Island" i szykuję się na przejście tych Aren z DLC "Mad Moxxi", podobno 3-4h grania i to non stop bo jakiś "gliczowany" jest ten dodatek...

14. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Osobiście gra Bordelands jest dla totalną klapą - jestem fanem wszelkiej kooperacji, przeszedłem masę tytułów w tym oto właśnie trybie - Splinter Cell : Conviction, COD5/MW2/Zombie Black Ops, seria Rainbow Six, Gears of War i Army of Two... długo można by wymieniać. W każdym tym tytule bawiłem się wyśmienicie, i co najważniejsze ani razu podczas grania w te tytuły ogarnęła mnie nuda. Nadszedł czas na Borderlands - na samym początku przybyłem na planetę Pandora, i przywitał mnie ... robot. Cała otoczka była zwyczajnie brzydka - wiem, że ta gra została w całości zrobiona w komixowym stylu, ale graficznie ten tytuł leży i kwiczy. Szczególnie modele postaci. Idę z robotem przez jakieś zad*pie, i cały czas atakują mnie (nas) wrogowie... hmm... Fps'y nas do tego przyzwyczaiły, ale w Borderlands strzela się wyjątkowo nudno i całkowicie bez emocji, w porównaniu do tego , czego przyzwyczaiły nas gry typu BF, CoD, R6. Dobra, nie będę się dalej rozpisywał, ale gdy coraz więcej czasu spędzałem z tym tytułem, to coraz bardziej zaczynałem się nudzić. Questy typu idź, zabij, wróć z takim modelem strzelania to porażka. Dla mnie ten tytuł to dno, fabularnie także. Jednakże jest jeden plus -

Co do Borderlands 2 - jeśli ponownie zabierze się do tego Gearbox, gra okażę się totalną klapą jak ostatnie tytuły tego studia. Mam jednak ogromną nadzieję - bo pomysł na grę jest bardzo dobry , że naprawdę się postarają i nie zrobią tak monotonnego i schematycznego tytułu jak część pierwsza.
    Pamiętaj, to jest moja osobista opinia, nie musisz się z nią zgadzać

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  15. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    K0TAKU - oprócz CoDa, to wszystkie tytuły które wymieniłeś stoją na tym samym silniku, tj. Unreal Engine 3, więc nie wiem czemu graficznie Ci się ta gra nie podoba... Być może cel-shading nie przypadł Ci do gustu, więc mogę się domyślać że i Prince of Persia 2008 Ci się nie podobał. Poza tym Border to RPS, a gry o których napisałeś to praktycznie czyste FPSy/TPP. Oczywiście w żaden sposób Ci nie wpajam że Border jest lepszy - jest to zupełnie inna gra, z tym że styl gry jest z pierwszej osoby.

Śmiało mogę powiedzieć że z Borderem jest jak z Halo - jedni kochają, drudzy nienawidzą.

16. mateq

mateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland/Zambrów
    Grałem w 1.Gra nawet fajna była, jakoś tak "miło" się strzelało ;D

17. Xibron

Xibron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mhrok
    @Simo
    Porażką to jest to, że w ogóle przeszło ci przez myśl podnieść te pyerdoły. A teraz jeszcze próbujesz innych obwinić za zepsucie tobie gry.
    @neo937
    Wymień mi jedną głośniejszą grę, która nie dzieli internetu pomiędzy 'kocham' a 'nienawidzę'.

Borderlands to konsolowe, FPSowe Diablo. Jeśli ktoś lubi te 3 rzeczy, w Borderlands wsiąknie z łatwością. Ja wsiąknąłem i bardzo chętnie w dwojkę zagram. To, co mnie najbardziej cieszy, to fakt, że modderzy przeskrobali sobie raz i więcej (zapewne) takiej możliwości mieć nie będą, co przełoży się na lepszy multiplayer.

18. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Borderlands to jedna z najlepszych gier i nowych marek. Tak przyjemnego świata, grafiki i modelu strzelania dawno nie było. Co-op to orzeszki w miodzie ;] Zabijanie kolejnych przeciwników nigdy nie dawało tak wielkiej przyjemności, a projekty lokacji i przeciwników miażdżą, dlatego też w oczekiwaniu na Borderlands 2 zakupię Rage który będzie dość podobny choć ciut bardziej poważny.
    Szczerze nie rozumiem opinii KOTAKU, ale szanuję, ilu ludzi tyle opinii ;]

19. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam bardzo podobne wrażenia. Po 1h gry byłem kompletnie znudzony :p Kolega też. Wyłączyliśmy i odpaliliśmy tryb Zombie z CoD WaW :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  20. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oby w drugiej części bardziej urozmaicili rozgrywkę. Pierwsza część po godzinnym ładowaniu w grę, stała się dla mnie po prostu nudna. Po czym opuściła (wtedy jeszcze) HDD komputera :)

Jestem ciekaw jak to będzie z drugą częścią :)

21. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Mi się jedynka bardzo podobała, szczególnie jej klimat. Misje też nie były jakieś głupie, owszem, powtarzały się, ale w tak rozległej grze unknięcie tego jest po prostu niemożliwe. Jedyne czego mi brakowało to pomysł na ciekawego multiplayer (klasyczne mecze PvP nie pasują w tej grze), bo sam co-op po jakimś czasie po prostu nudził. Gdyby jeszcze dodali coś na wzór hordy z Gearsów lub zombiaków z CoDa to byłbym wniebowzięty, bo gra jest idealnie zbudowana do takich elementów. Pozostaje tylko czekać na nowe informacje.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum