1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stań się częścią historii Halo - Microsoft promuje kolekcję Master Chiefa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 27, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft doskonale zna grono odbiorców Halo: The Master Chief Collection. To właśnie dla nich powstał materiał, który w świetny sposób promuje kolekcję legendarnego bohatera.

Kolekcja czterech odsłon Halo wraz z ogromną ilością innowacji zapowiada się na prawdziwe święto dla miłośników tego uniwersum. Nowi gracze na pewno zainteresują się kolekcją, ale amerykańska korporacja nie ukrywa, że zestaw ma zachęcić do gry starych fanów Master Chiefa.

To właśnie dla nich powstała inicjatywa, dzięki której każdy gracz może powiedzieć kilka słów o tym niezwykłym świecie. Na zaprezentowanym materiale kilku śmiałków przedstawia swoje wrażenia z Halo...

A Wy co możecie powiedzieć o tej serii? Zapraszamy do komentowania.

Halo: The Master Chief Collection zadebiutuje na rynku 11 listopada, ale warto pamiętać, że Microsoft ostatnio ogłosił HaloFest 2014 – w trakcie wydarzenia zobaczymy między innymi pierwszy gameplay z Halo 5: Guardians .

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ta gra u mnie przeważyła o decyzji kupna konsoli Microsoftu - pierwszego Xboxa gdy przechodziłem na nowszy sprzęt z PSX-a. A już miałem kupować PS 2. Przypadek sprawił, że poszedłem do kumpla aby przyjrzeć się tej konsoli. Nigdy nie zapomnę klimatu pierwszego Halo. Tej epickiej muzy początkowej i tej planszy " Loading " na pierwszym Xboxie. Kto nie grał ten nie zrozumie. Wszyscy co Halo nienawidzą patrzą na tą grę poprzez pryzmat strzelaniny do głupich ufoków a to wielki błąd.

Chwała na wieki Bungie za tak wspaniałą grę i chwała Microsoftowi, że w nich uwierzyli po tym jak Sony odrzuciło ich projekt.

1 osoba to lubi.
  4. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    U mnie była jednym z powodów zakupu Xbox One. Czekam z niecierpliwością żeby ponownie zatopić się w uniwersum Halo...

5. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    A ja, mimo że X360 mam od dawna, nie grałem jeszcze w ani jedną odsłonę Halo ( no może kilkanaście min w Reach). Dlatego napewno zaopatrze się w tą kolekcję :)

Wczytywanie...

Poleć forum