1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stań się częścią nowego Command & Conquer

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Maj 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli marzyliście o tym, żeby stać się chociaż w malutkim procencie twórcą jakieś gry – będziecie mieć do tego doskonała okazję. EA szuka inspiracji przy tworzeniu nowego Command & Conquer właśnie pośród graczy.

W specjalnym dziale na forum gry, wszyscy zainteresowani będą mogli zgłaszać swoje pomysły. Najciekawsze z nich zostaną przekazane do zespołu developerskiego. Elektronicy swój pomysł reklamują hasłem:

„Pamiętaj, być może twój pomysł zmieni wszystko.”

Zawsze cieszą wszelakie przejawy współtworzenia gry razem z fanami. Taka mieszanka daje naprawdę mocnego kopa tytułowi i występuje wtedy wielkie prawdopodobieństwo, że gra będzie hitem. Biorąc pod uwagę ostatnie niezbyt udane części C&C, dobry „dopalacz” serii jak najbardziej się przyda.

Stań się częścią nowego Command & Conquer

2. Lotnik421 Xbox One

3. aabbcc

aabbcc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli EA szuka jeleni, którzy wpadną na genialny pomysł, na którym EA będzie potem trzepało kasę.

4. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Pamiętam pierwszą część Red Alerta ;) grałem w nią na PS1 :) do dnia dzisiejszego wracam do tej gry :)

Hmmm :p jak wpadnę na jakiś genialny pomysł to na pewno podzielę się nim z EA ;)

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie czyli EA daje fajny pomysł i możliwość dobrej zabawy bo to co da ktoś to będzie jedna misja albo jakieś rozwinięcie na dziesiątki .

6. Coud95

Coud95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Command & Conquer to dla nie najlepsza seria gier strategicznych :p Super że będzie nowa część bo nie było żadnych potwierdzeń. Dla mnie najlepsze było by coś podobnego do Generals

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Najlepsza częśc C&C to Generals. Reszta to klapa. Zresztą strategia na XBOX360. Fuuu.

8. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    C&C Red Alert ! i nic poza tym :)

9. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Red Alert 3 to majstersztyk.
    Sterowanie na konsoli jest bardzo wygodne, czego nie mogę powiedzieć o C&C3.
    Mam cichą nadzieję, że mowa o kontynuacji Red Alert'a ;]

10. kejm

kejm Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co tu podpowiadać niech po prostu wrócą do starego, a nie przekokszają nowe części.

11. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Red Alert 3 miał skopane sterowanie, kompletnie nie dało się grać. Nie mniej, na PC grało się świetnie, fajna 'historia' i miło się grało. Jeśli zaimplementują sterowanie, jak np. w Halo Wars, czy w R.U.S.E. to będzie dobrze.

12. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Halo i ruse też przerobiłem i nie wiem co złego widzisz w sterowaniu RA3 :p

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie to, że złe, ale... ciężko się przyzwyczaić, w grach, które wymieniłem sterowało się łatwo, intuicyjnie, w RA3 (w wersji na konsole) było to bardzo skomplikowane i utrudnione. Nie mniej na PC sterowało mi się bardzo dobrze.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum