1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Standardowe pytania kompletnego świeżaka :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BugMN, Listopad 5, 2013.

1. BugMN

BugMN Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć i czołem!

Mam do was parę pytań za sto punktów. Chciałbym kupić sobie XBOX'a 360 - takiego, którego będę mógł podłączyć do monitora z DVI (bez HDMI) - rozumiem, że powinienem szukać XBOX'a bez HDMI ?

Poczytałem trochę tematów na forum jednak parę kwestii pozostaje dla mnie niejasnych. Dodam, że jeśli chodzi o sprawy techniczne, flashowanie itp to powinienem sobie z tym bez problemu poradzić, jako że trochę siedzę w podobnym temacie, z tym, że związanym z telefonami na androidzie. Wiedzę techniczną ogólną mam :)

Chce kupić samą konsolę z zasilaczem, bo pada od XBOX'a na USB mam (używam do komputera) a kabel chyba mi się nie przyda do monitora :)

Znalazłem jedną aukcję na allegro (kurde, nie wiem czy mogę podać link ale zaryzykuję) XBOX 360 <<MEGA OKAZJA CENOWA>> Gw (3657846046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wiem już tyle, że LT 3.0 to przerobiona konsola - jednak chciałbym się dowiedzieć więcej odnośnie live'a i sposobu nagrywania gier. Czy na konsoli z aukcji będę mógł odpalać gry z Pendrive'a / HDD ? Mam jakies dyski 80-120GB ata/sata w domu więc chyba by się do tego nadały ?

Ogólnie to chciałbym mieć możliwość grania w gry LIVE oraz przerobione - rozumiem, że jest to już ryzyko które ja ponoszę (BAN), ale ogólnie możliwość taka jest ? jeszcze jedno pytanie - BAN jest na konsolę czy również na daną kopię gry ? Jak dostanę bana, to wystarczy, że kupię nową konsolę, i tyle ;) ?

tl;dr

- Czy warto kupić tą konsolę : XBOX 360 <<MEGA OKAZJA CENOWA>> Gw (3657846046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (pada na USB mam w domu)
    - Ewentualnie o co pytać sprzedawcę
    - Czy bez większego problemu podłączę go do monitora z DVI i czy nie będzie dużo zabawy, żeby dźwięk podciągnąć z głośników ?
    - Czy da się na niej odpalać gry z HDD (mam jakieś w domu sata/ata)
    - Czy da się na niej odpalać gry z Pendrive'a ?
    - Chciałbym kompletnie pominąć robienie czegokolwiek z pomocą nagrywarki i płyt - czy jest to możliwe ?

Będę niezmiernie wdzięczny za odpowiedzi! Niestety jako, że jestem świeży kompletnie w tym temacie to natłok przeczytanych na forum informacji spowodował nie lada mętlik w mojej głowie i już wszystko mi się pomieszało :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomas2549

thomas2549 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A więc tak:

Nie, nie warto. To są konsole z płytą główną falcon lub gorzej, może pochodzić miesiąc, rok a może siąść od razu. Jeżeli chcesz kupić używaną konsolę to tylko jasper lub slim i nie ma znaczenia, że konsola ma HDMI bo poza tym ma także wyj ście wideo.

O rok produkcji i model płyty głownej.

Z monitorem DVI możesz podłączyć np. takim kablem KABEL HDMI - DVI 1080P. VER.1.3B 1.8M. (3649848795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , ale co z dźwiękiem to nie wiem.

Bez przeróbki RGH możesz jedynie zainstalować grę z płyty na dysku, ale płyta i tak musi być w napędzie. Zwykłe dyski od pc nie będą działać, jedynie kilka modeli WD przystosowane pod xboxa.

j.w

1 osoba to lubi.
  4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  5. BugMN

BugMN Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kurde bardziej to wszystko skomplikowane niż myślałem.

Czyli szukam konsoli z JASPERem i z przeróbką RGH... I najlepiej, żeby była z dyskiem ? Bo jak nie to będę musiał kupować jakieś gigantyczne pendrive'y :) ?

Myślicie, że w jakiej cenie uda mi się coś takiego dorwać ? Przypomnę, że nie potrzebuje pada. Zabieram się już za czytanie tego poradnika po raz kolejny, teraz kiedy rozumiem bardziej słownictwo powinno być wszystko bardziej zrozumiałe :)

6. thomas2549

thomas2549 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tylko pamiętaj, że przy RGH nie zagrasz online na xbox live, jest alternatywa: system link ale poza Call of Duty ludzie raczej w nic nie grają. Teraz przed świętami ceny idą w górę także musisz dobrze szukać, jaspera z RGH myślę, że dorwiesz za 500 - 550 zł, a slima od 600 wzwyż.

Jak masz RGH to w zasadzie każdy dysk wejdzie ale najlepiej, żeby to był sata 2,5'' lub zewnętrzny na usb.

1 osoba to lubi.
  7. BugMN

BugMN Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha... przy RGH nie pogram na live nawet na oryginale... Kurde no to w takim razie chyba troszeczkę zbyt entuzjastycznie podszedłem do tematu... :) Dzięki za ostudzenie moich emocji :D Czyli albo zwykła, nieprzerobiona konsola na JASPERze i granie w oryginalne gry / albo zabawy z nagrywaniem płyt przerabianiem konsoli i granie i na tym i na tym / albo RGH i tylko pirackie wersje... ;_;

8. sebiq85

sebiq85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    lt 3.0 mozesz grac na live ale tylko z kopi zapasowych na plytach najlepiej nagrane ihasem , rgh mozesz odpalac gry z dysku brak xbox live

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum