1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Star Wars Battlefront jest niegrywalne?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 24, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tester wersji alfa Star Wars Battlefront wyżalił się na łamach forum NeoGaf, że wersja alfa jest po prostu niegrywalna, a sama gra na siłę wypychana, aby zdążyć na premierę siódmej części Gwiezdnych wojen. Oskarżenie okazało się na tyle poważne, że sprawę postanowiło skomentować EA.

Przytoczmy najpierw oryginalny post użytkownika forum NeoGaf o pseudonimie Illucio.

W życiu testowałem także chociażby Black Ops III, i choć też miało sporo problemów, to nie były one tak poważne, jak to, co zobaczyłem w Battlefront.

Sprawę postanowił skomentować menedżer społecznościowy EA, Peter Moore. W wywiadzie dla serwisu MCV powiedział wprost, że jeśli gra nie będzie grywalna na premierę, to ta zostanie po prostu opóźniona.

Ciężko powiedzieć, czy oskarżenia testera są prawdziwe czy nie. Gdyby okazało się, że tak, to znaczyłoby to, że możemy spodziewać się kłopotów przy premierze. Dotychczasowe materiały wideo z wersji alfa pokazują, że nie jest tak źle, ale niestety rzeczywistość już często pokazywała, jak gry mogą działać na premierę. Pamięta ktoś Assassin's Creed Unity? No właśnie. Wygląda na to, że być może będzie warto poczekać na pierwsze recenzje Star Wars Battlefront.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czyżby się nie nauczyli po "super uber dopracowanym" Battlefield 4?

4. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Ja się nauczyłem, pamiętam też skopany kod sieciowy. Skaczę za gościa plecy( z 0,5m do niego) centralny strzał w łeb ze strzelby. Gościu się odwraca, zabija mnie w 1 sec potem patrzę 0 HP albo czasem było na minusie ... Hardline kupiłem ograłem przez godzinę i oddałem w ramach programu ORIGIN 100% zadowolenie czy jakoś tak. Nie bez powodu EA dostało 2 razy pod rząd nagrodę złotej kupy.

Reasumując grę za długo łatają, PB ssie po całości dalej często widzę gościa na AIM botach lub cziterów co zabija wszystkich na respie samemu będąc nieśmiertelnym ...

Albo gościu zabija wszystkich na mapie rzucając apteczkę.

Gry od EA tak ale minimum pół roku po premierze.

Wczytywanie...

Poleć forum