Star Wars: Battlefront w EA Access od przyszłego tygodnia!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Dokładnie 13 grudnia EA Access zostanie rozszerzone o Star Wars: Battlefront (2015)! Jest to wyjątkowa wiadomość dla graczy, którzy czekają na produkcję DICE. Tytuł zebrał w dniu premiery sporo pozytywnych opinii i jedynym problemem dla klientów była skromna zawartość. Na szczęście deweloperzy systematycznie pracowali nad powiększeniem projektu i teraz gra wygląda już znacznie lepiej.

Będzie to na pewno przyjemna rozgrzewka przed ubiegłoroczną premierą. EA już wcześniej zapowiedziało, że w 2017 roku zagramy w kolejną odsłonę Star Wars: Battlefront, ale nie otrzymaliśmy aktualnie większych konkretów.

EA Access systematycznie rośnie – propozycja Elektroników wystartowała w lipcu 2014 roku i na początku gracze cieszyli się z zaledwie czterech produkcji. EA rozwija propozycje, dodaje do usługi nowe tytuły, a klienci wciąż płacą stałą cenę – zaledwie 14,99 zł na miesiąc lub 79,99 zł na rok.

Tak prezentuje się pełna lista gier z EA Access:

  1. Battlefield 4
  2. FIFA 14
  3. Peggle 2
  4. Madden NFL 25
  5. Need for Speed: Rivals
  6. Plants vs. Zombies: Garden Warfare
  7. EA Sports UFC
  8. NBA Live 15
  9. Madden NFL 15
  10. NHL 15
  11. FIFA 15
  12. Titanfall
  13. Dragon Age: Inkwizycja
  14. Battlefield: Hardline
  15. Madden NFL 16
  16. Plants vs. Zombies
  17. NHL 16
  18. Dead Space
  19. FIFA 16
  20. EA Sports Rory McIlroy PGA Tour
  21. NBA Live 16
  22. Need for Speed
  23. Unravel
  24. SSX (2012)
  25. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
  26. Heavy Weapon
  27. Bejeweled 2: Deluxe
  28. Bejeweled 3
  29. Feeding Frenzy
  30. Feeding Frenzy 2
  31. Zuma
  32. Mirror's Edge - 9.11.2016
  33. Mirror’s Edge Catalyst - 9.11.2016
  34. EA Sports UFC 2 - 10.11.2016
  35. Mass Effect
  36. Mass Effect 2
  37. Mass Effect 3

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
EA Access rośnie cudownie w siłę. Teraz tak do szczęścia potrzebna jest cała saga Dead Space - bo jedno szczęście już zaznałem - dali sagę Mass Effect ! :)
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak wiele za tak niewiele [emoji16]. Będzie grane żeby to wszystko ogarnąć trzeba trochę czasu.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak wiele za tak niewiele [emoji16]. Będzie grane żeby to wszystko ogarnąć trzeba trochę czasu.
To jest najlepszy właśnie motwy. Jak ktoś przykozacza jakie to PS4 jest 4thePlayers... I tylko jest hasło na Xbox One mam EA Access za drobne i masa gier :D i tutaj uśmieszki 4ThePlayers zazwyczaj gasną :D

Jak to Sony twierdziło EA Access nie ma na tyle jakości 4ThePlayers, by było dostępne na Playstation 4 :)
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No a ea poszło po rozum do głowy i woli NP*: sprzedać milion subskrypcji po 8 dyszek niż ciąć z nas hajs i pchnąć 100 tys za 200zl. A tak stara biblioteka pracuje i nabija hajsy na nowe produkcje. Nikt na tym nie traci. A sorry sony traci :p
Generalnie jest to dla mnie usługa wszech czasów dla graczy.

* liczby wyssane z palca, to tylko przykład.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

pitzmaker

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja to czekam na fife 17 :D
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajnie mi się grało w star warsa ale nie kupilbym jej fizycznie a tak będzie można pograć sobie a j myślę że ten tytuł dostanie drugie życie dzięki temu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

jarecki1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już działa
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No trzeba będzie sprawdzić swbstats.com bo dla tej gry nawet cebulowego konta nie chce mi się odpalać.
 

LabuddaM

Użytkownik
Użytkownik
Koledzy pytanie - w Ea access jest są wersje gołe czy już z dodatkami?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

SkrzypekMatt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Koledzy pytanie - w Ea access jest są wersje gołe czy już z dodatkami?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Goła wersja. Natomiast jest promocja na przepustkę sezonową, którą można kupić teraz w dobrej cenie. Około 70 złotych w sklepie Xbox. :D
 

Ryeweii

Świeżak
Świeżak
Czy są już może informacje, jakie gry dodadzą w 2017?
 
Ostatnia edycja:

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Goła wersja. Natomiast jest promocja na przepustkę sezonową, którą można kupić teraz w dobrej cenie. Około 70 złotych w sklepie Xbox. :D
I osobne menu do gry w każdym dodatku. Gwiazda śmierci itd.Przez święta pograłem , zastanawiałem się ale po wygaśnięciu promocji w drugi dzień świąt wieczorem tak długo wyszukiwało mi podstawowy tryb gry AT-AT że zrezygnowałem. Ta gra jest prawie martwa. Niewarto było nawet te 76 zł za season pass. Za tak wybrakowaną grę niech się EA martwi.Na premierę to był śmiech na sali. Bo film wyszedł więc musieli wypuścić srele morele.Nie dostaną moich pieniędzy. Swbstats w weekendy 10 tys. osób pokazuje. Fcuk Konami,fcuk geje z EA.Nie dajcie się nabrać.Kiedyś jak odpaliłem CoD BO2 na ps3 jeszcze było 630 tys. osób online.Chyba rekord.
 

Ryeweii

Świeżak
Świeżak
I osobne menu do gry w każdym dodatku. Gwiazda śmierci itd.Przez święta pograłem , zastanawiałem się ale po wygaśnięciu promocji w drugi dzień świąt wieczorem tak długo wyszukiwało mi podstawowy tryb gry AT-AT że zrezygnowałem. Ta gra jest prawie martwa. Niewarto było nawet te 76 zł za season pass. Za tak wybrakowaną grę niech się EA martwi.Na premierę to był śmiech na sali. Bo film wyszedł więc musieli wypuścić srele morele.Nie dostaną moich pieniędzy. Swbstats w weekendy 10 tys. osób pokazuje. Fcuk Konami,fcuk geje z EA.Nie dajcie się nabrać.Kiedyś jak odpaliłem CoD BO2 na ps3 jeszcze było 630 tys. osób online.Chyba rekord.
Mi tam znajduje gierke w każdym trybie bardzo szybko, więc nie wiem jak ty to robisz.
 

Do góry Bottom