1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA Star Wars: Battlefront

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 8, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dla mnie słabe jak na tak głośną grę szału nie robi grafika jak najbardziej ok jeżeli chodzi o samą rozgrywkę jak juz ktoś napisał ze nie różni się od bf-a i tutaj się całkowicie zgodzę. Szybka akcja pojawiasz się, giniesz i tak w koło. W mojej ocenie 5/10

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

4. rasomaso

rasomaso Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    J.w. pozycja raczej tylko dla fanów Gwiezdnych Wojen. Po około trzech godzinach gry wieje nudą i monotonią, zero balansu na mapie i w strzelaniu blasterami. Jak pisałem w innym temacie, dla mnie to wygląda jak słaby mod do BF4.

5. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    To samo zdanie mam jak Panowie wyżej, dla mnie to powinno byc DLC do BF'a. Wydaje mi się ze duzo latwiej sie strzela niz w BF4. Asysta jest bardziej wyrazna.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak dla mnie to gra się nie umywa do starych Star Wars. Ogólnie gra wieje nudą. Trybów w becie jest za mało. I ogólnie jakoś tak słabo. Bardzo dobrze, że gra nie ma singla to też wcale mnie nie kusi kupno jej :).

Pobawiłem się do RANK 4 i stwierdziłem, że to nie jest dla mnie gra.

Więc niestety tak jak inni Ja nie polecam. No chyba, że jest się fanem Star Wars'a (zaciętym).

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Graficznie to najładniejsza gra jaka ostatnio widziałem, szkoda że nie ma singla bo dla samego multi nie widzę sensu jej kupować, niby są areny w cop ale to za mało. Jakby na to nie patrzeć to kolejny battlefield gdzie ktoś grający więcej ode mnie ma o wiele lepszy sprzęt a ja jestem mięsem armatnim dopóki nie odblokuje i nie kupie czegoś lepszego czego nigdy w Bf nie lubiłem.

8. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Wiązałem z tym tytułem duże nadzieje, niestety beta mnie nie przekonała :(

9. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Mam podobnie... gra sie dobrze lecz czuć niedosyt. Autoaim to przesada :eek: gra robiona dla dzieci? Celownik praktycznie sam "wpada" na przeciwnika, po za tym na duzej mapie za duzy haos i za dużo otwartych przestrzeni, mam nadzieje ze w pełnej wersji beda mapy w ktorych beda budynki czy jaskinie...

10. Fajera

Fajera Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrowiec Św.
    Wczoraj przetestowane na konsoli i na plus:
    + grafika
    + universum
    + świetna muzyka rodem ze SW.
    + lokacje

Na minus na pewno auto aim.

Dzisiaj potestuje na laptopie i zobaczymy, która wersja wypadnie ciekawiej.

11. masaro45

masaro45 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bieszczady
    Po dwóch godzinach grania gra się znudziła

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Taa te otwarte przestrzenie to jakaś masakra. Jak ktoś ma już wykupiony tą pseudo snajperkę z "kart do rąk" to ściąga nas bez problemu.
    Ogólnie przepaść między osobą zaczynającą grę, a osobą już na wyższym levelu (chociażby 5) jest ogromna.

Na początku jak zacząłem zabawę to lali mnie nieziemsko. Ledwo co się pojawiłem na mapie kawałek przeszedłem i buuummm nie ma mnie. Oczywiście ludzie już sobie używali Jetpacków itp. a Ja naciskam "A" i tak myślę "Ja to mam chyba made in China sprzęt bo coś nie trybi" :D

Graficznie to może i ładnie wygląda ale nie ma na planszy czegoś na czym można zahaczyć wzrok - chociaż Ja niczego nie znalazłem.

Osobiście to wolałbym jakiś inny tryb niż pseudo "broń posterunek połączony z capture the flag". Ogólnie ciężko się gra jak ma się za przeciwnika drużynę która trzyma się w całości, a ludziska z twojej drużyny idą na "pałę".

Może i byłby to głupi pomysł ale wolałbym żeby broń rebeliantów strzelała niebieskim laserem, a Imperium czerwonym. Bo czasami był taki chaos, że trudno było się połapać czy tam jest przeciwnik czy swój..

Ogólnie gra (tryb dostępny) jest chaotyczny i po pewnym czasie denerwował niż jeżeli sprawiał przyjemność..

To że nie ma singla był dla mnie minus. Myślałem, że w zamian będzie genialny multi - byłem w błędzie :D.
    Mnie gra totalnie nie przekonała do siebie. I już wiem, że jak nie kupi się gry na początku to później na serwerach będą sami killerzy z wysokimi levelami i kartami.. I osiągnięcie chociażby jakiegoś średniego poziomu będzie irytujące.

I tak na zakończenie mojej przygody z tą Betą: 16 kills w 1 meczu :)

wojek_gacek lubi to.
  13. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiem że rozdzielczością się nie gra, ale te 720p plus bardzo słabe wygładzanie krawędzi plus lekko rozmazujacy się obraz... Co za rok będzie? 480 p?

14. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Zgodzę się co do rodziałki. Mogliby podbić, chociaż tak bardzo nie przeszkadza. Jako fan BF4 wersja beta bardzo mi się spodobała.

15. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nie wiem, szału nie ma,na początku dobrze szło granie i nic nie miałem odblokowanego,potem coraz gorzej.Tylko ten tryb z AT-AT spróbowałem. Dopóki gra prawie sama piechota jest nieźle,ale potem tyle tego badziewia lata i kroczy że wydolić nie idzie.Ostatni mecz przed chwilą po stronie rebeliantów przy obronie zakończyłem jakoś ze statami 4/22. Ale już lagowało.Jeszcze się zobaczy.
    p.s. No w sobotę zaś dobrze się grało.

Ostatnia edycja: Październik 11, 2015
  16. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Może wyjadacze sieciowi nie są usatysfakcjonowani, ale ja wręcz przeciwnie. Jako przedstawiciel mięsa armatniego wpasowałem się świetnie i odnalazłem w tej grze. Podstawą jest jak najszybciej awansować, jak ktoś już napisał, na 4-5 poziom i wtedy można sobie pohasać. Graficznie gra mi się podoba i o dziwo czuję atmosferę GW. Ja jestem na tak.

17. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Zagrałem i stwierdzam jako powiedzmy weteran Bf4 że to jest kupa totalna gra typowo dla upasionych niedorozwojów z USA i fanów GW. Widziałem opinie w necie jakiś tam redakcji niby gra o super itp. a prawda jest taka że mapy beznadziejne zbyt wiele otwartej przestrzeni ciężko oflankować i do tego jakieś roboty co zabijają na hit tylko nie wiem czemu ja nie mogłem takim robotem jeździć

18. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja się nie zgodzę z większością opinii.

Multi dla mnie świetne, chociaż strzelanie jest trochę za proste. Zazwyczaj kończę w pierwszej trójce.

Największą wadą jest brak singla.

W trybie AT-AT jako imperium warto grac z tarczą jako środkową kartą i prosto wyłączać odbiorniki. Natomiast jako rebelianci z kartą która zadaje większe obrażenia maszynom i działkom.

I ogólnie bardzo niezrównoważony jest ten tryb, jeżeli są 2 tak samo ogarniające teamy to zawsze wygra imperium, ponieważ mają więcej pojazdów i łatwiejsze zadanie.

19. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podbijam. Jak dla mnie rozgrywka na poziomie 12 latków. Będzie w EAA to pomyślę nad graniem. Póki co na bank nie kupie.

20. Armin

Armin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aim assist jest przesadzony, po powrocie na pada po okołu pół roku przerwy od FPSów nie miałem problemu z uzyskaniem KDA 1,5-2,0. Do tego sam gameplay nie urywa dupy, bronie średnie, mapy też takie sobie. Do tego 720p na XOne to trochę żenada ze strony DICE. Raczej nie warte uwagi do czasu pojawienia się w EA Access.

21. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nie grałem, ale czytając po opiniach graczy (a nie jakiś podstawionych kuców, którzy zachwalaą pod niebiosa) i oglądałem filmiki to gra dla mnie wygląda tak sobie. Jak będzie kiedyś, a to jest pewne w EA Access to sprawdzę i zagram. Na razie nie mam zamiaru wydawać tyle kasy na takie coś.

Ps. Tutaj są tylko mapy na Hoth?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum