1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Star Wars: Battlefront

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Opierając się na opcji z ea access, gra bardzo fajna. Muzyka daje kopa, efekty dźwiękowe super.
    Miło się strzela, dużo trybów do wyboru.

Co do grafiki, to nie będę hejtowac, bo 720p daje po oczach, zwłaszcza ząbki na krawędziach.

Nigdy nie gram z asysta celowania(powinni, tą opcję wywalić z każdego fps) ,ale w tym przypadku jak ją wylącze, to gra daje mi masakrycznie po pupie i radość z gry przepada :-D

4. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Grafika faktycznie nie powala ale jest OK ;) dźwięk wg.mnie jest na większym poziomie.Dość dużo trybów gry ale niestety za mało map oraz broni. Znalazłem jeden błąd mianowicie na jednej mapie udało mi się utknać kilka razy koło drzewa i za cholerę nie potrafiłem wyjść ( brak reakcji na przycisku skakania).

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

5. Pipel

Pipel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W FPSach na PC celowanie mi idzie całkiem dobrze ale tutaj jak na pierwszy kontakt z padem jest tragedia...

6. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grafika wygląda tragicznie :/.

7. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Zakupiłem na PC. Jak dla mnie bohaterowie są mocno przegięci. Rebelianci nie posiadają maszyn bojowych poza X-wingami. Imperium posiada AT-ST które może przyzwać. A rebelianci nie mają nic. Więc czesto rebelianci są w dołku. Boba Fett, or Hans Klops z Solą są kur***% wręcz OP. Boba Fett wlatuje sobie na niedostępny budynek. Wychyla się strzela z wyrzutni nadgarstkowej. Wczoraj jeden gość natrzaskał 400 fragów. Na razie mecz wygląda tak, że Ci co grali w betę wiedzą gdzie spawnuje się token bohatera, I od razu do niego lecą. A potem czekają na jego respa. Broni jest za mało i bardzo do siebie podobne. Ci co zakupili wersje deluxe mają od razu blaster Hana. Powiem tak po naładowaniu zabija 1 strzałem. Stoi se koleś za drzwiami i pif paf. Zabija jednego po drugim jak wchodzą. Gra sprawia radochę. Ale obawiam się, że może się szybko znudzić bo na razie mapek jest mało. Wszyscy praktycznie na pc grają w supremację lub atak AT-AT.

Fajna strzelanka dla casualowego gracza. Ale niestety jako fan BF liczyłem na więcej. Nie można nawet pograć sobie z kumplem, trzeba się nakombinować. Nie ma plutonów, trzeba zapomnieć o zrobieniu sobie plutonu z kumplami. Możesz sobie tylko wybrać 1 partnera... Nie ma zdolnosci drużynowych. A latanie myśliwcami to po prostu porażka. Mało kto tym lata niestety. Gdybym mógł chętnie bym oddał, ale że kupiłem w sklepie i wprowadziłem kod na Origin raczej zatem nic z tego nie będzie.

Grafika na PC ładna na xboxie też nie jest najgorsza, ale żabki trochę się wbijają prosto w oczy. Fanom gwiezdnych wojen polecam bo gra wręcz ocieka klimatem z tego uniwersum. Szkoda tylko, że autorzy nie posunęli się krok dalej i nie wprowadzili pojazdów lądowych rebeliantom.

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No ja jestem w zasadzie po 2 dniach grania prawie non-stop.
    Posiadam wersję na PS4 i grafika naprawdę zarąbista (nie wiem jak tam u Was na One ale przecież kto liczy piksele), jest to według mnie jedna z najładniej wyglądających gier multiplayer-owych.
    Dodając do tego oprawę audio która dorównuje lub nawet przewyższa grafikę robi się z tego tytułu naprawdę kozak.
    Proponuję posłuchać dźwięku z gry na dobrym sprzęcie z porządnym subem lub na dobrych słuchawkach....
    No a jeśli chodzi o klimat to ocieka on maksymalnie klimatem Star Wars więc dla fanatyków takich jak ja jest rewelacja.
    Grywalność jak dla mnie mega, odstawiłem nawet COD'a BO3 i gram tylko w Star Warsy.
    Co do ilości map jak większość narzeka to jakoś nie widzę tragedii, z tego co naliczyłem jest ich ok. 8 lub więcej, także więc standard na dzisiejsze czasy.
    Broni to owszem mogło by być więcej bo chyba z podstawy wychodzi 11 blasterów.
    Jest kilka wariantów odnośnie rozgrywki jednak najbardziej do gustu przypadł mi standardowy czyli zespół na zespół i latanie myśliwcami.
    Ta druga rozgrywka po prostu genialna, w końcu mam grę w której mogę poszaleć myśliwcem Imperium lub Rebeliantów :)
    Dalsze jakieś bardziej dogłębne streszczenie i opinie w najbliższych dniach jak tylko będę mógł się oderwać na chwilę od grania...

Jednak jedno jest pewne, gra raczej dla zagorzałych maniaków multi oraz fanów SW.

Ostatnia edycja: Listopad 22, 2015
  9. Beaverus

Beaverus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grałem trochę w to w ostatnim czasie, jednak na pc. Grafika świetna, klimat świetny. GRa nie jest tak "hardcorowa" jak Battlefield itd. Rozgrywka jest skierowana także do tych którzy w sieciowe FPS grają od niedawna. Wszystko to daje super zabawe na początku.. no własnie na początku. Bo gra szybko sie nudzi, sam fakt iż są tylko 4 planety, daje już do myślenia. Mają wydać więcej planet i map w DLC. Ale szkoda że na razie gra to tak jakby wersja prezentacyjna w której brakuje wielu rzeczy. Po jakimś czasie wkrada się nuda. Mam wrażenie że gra jest nie pełna, że ciągle coś w niej brakuje.

10. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Plus uderzające wręcz po oczach zachęcanie do DLC i przepustki sezonowej.

11. Munga

Munga Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wg mnie ta gra jest najlepszym przykładem odcinania (dosłownie) kuponów. Mamy wypuszczonego "nowego" Battlefielda (poprzednie części jakoś nie "zmiażdżyły" CoDa, co było tak szumnie zapowiadane) w uniwersum, które obecnie jest na topie dzięki sentymentowi + Hollywood. A gra? Grafika dzisiaj nie robi już takiego wrażenia jak np. Crysis w 2008(!) albo efekty wody w Far Cry w 2004(!). Ok, gra wygląda fajnie, gra się fajnie, ale mi beta w zupełności wystarczyła, żeby odbić się od tego. Jak dla mnie to to jest taki Evolve od EA. Wszystko fajnie pięknie, ale w zapowiedziach. Sama rozgrywka już tak nie przyciąga. Pomijając już to, że gra jeszcze nie wyszła, a DLC już było zapowiadane. Ledwo gra wyszła, już mamy DLC gotowe do "brania".

Najgorsze jest to, że to gracze sami zbudowali sobie obecny rynek gier płacąc za DLC.

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nie planowałem zakupu tej gry ale wpadła w moje ręce z nienacka i jestem pozytywnie zaskoczony . Nie kreci mnie uniwersum star wars ale jednak gra mi się bardzo milo w ta grę i osobiście polecam .

13. Arystoteles_PL

Arystoteles_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak dla mnie gra ekstra :) po grałem w nią już trochę i muszę przyznać na mnie robi pozytywne wrażenie a nie mam jakiś wielkich wymagań :) jedyny wielki minussssss to brak fabuły Ale multi przyjemne :) Jak ma ktoś ochotę czasem po biegać razem to zapraszać Arystoteles PL
    Pozdrawia :)

Wczytywanie...

Poleć forum