1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Star Wars Force :Ushleahed

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Artur 25, Grudzień 14, 2008.

1. Artur 25

Artur 25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem nie pamiętam która to misja ,ale atakuje mnie myśliwce i wiem ,ze trzeba je zniszczyc potem jest ten dyzy statek i wiem ,ze trzeba nim sterowac ,tylko nie zdazam bo leca nastepne mysliwce i atakuja mnie ,ma ktos jakis pomysł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grinderxxx

grinderxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz kilka razy powtarzac te czynność. Rozwal mysliwce, steruj statkiem i powoli zaczniesz go ciagnac w dół, potem jak nadleca mysliwce zostawiasz statek, niszczysz je i znowu sciagasz statek w dół. Ja tak chyba z 4 razy powtarzalem. Mysliwce najlepiej rozwalac błyskawicami. Pozdro

4. pauleta150150

pauleta150150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    K-ce (EPKT)
    Nie musisz odrazu przeruwać sterowanie statkiem, 2-3 ataki przyjmij na siebie a nastepnie odpuść i niszcz błyskawicami pozdro.

5. Artur 25

Artur 25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok dzieki wielkie.

Wczytywanie...

Poleć forum