1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Star Wars Kinect w produkcji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Utakata, Wrzesień 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    LucasArts potwierdził, że gra Star Wars Kinect, która po raz pierwszy zaprezentowana została na konferencji Microsoftu podczas tegorocznych targów E3, nie jest wersją demonstracyjną, mającą pokazać możliwości technologii Kinect, ale pełnoprawnym, samodzielnym tytułem.

Serwis Eurogamer dotarł do jednego z pracowników LucasArts, który poinformował, że Star Wars Kinect „pozostaje w produkcji” a jego tworzeniem zajmuje się Microsoft oraz Terminal Reality (seria BloodRayne, Ghostbusters: The Video Game).

Star Wars Kinect ma być w założeniu grą akcji w pełni wykorzystującą technologię sterowania ruchem od Microsoftu. Jak donosi Gamasutra – tytuł powstaje w oparciu o zaawansowany silnik Infernal Engine, którego możliwości po części ukazuje film zaprezentowany podczas E3.

YouTube - Kinect for Xbox 360 - Star Wars

Obecnie wiadomo, że gra pojawi się w sprzedaży nie wcześniej niż w 2011 roku. Twórcy obiecali jednakże, że już wkrótce dowiemy się więcej o najnowszym projekcie osadzonym w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Kolejne wiadomości ujawnione zostaną na konferencji Microsoftu podczas Tokyo Game Show, które rozpoczną się w najbliższy czwartek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chyba jedyna gra jak dla mnie, która zachęciłaby mnie do kupna Kinekta. Ale chyba tylko dla tego, że jestem fanem SW i chciałbym stoczyć prawdziwy pojedynek na miecze świetlne :)

4. miskiM

miskiM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wołów
    mnie ciekawi jak to bedzie wyglądało jesli chodzi o fizyke sterowania postacią czy bedzie oa polegac na podąrzaniu z miejsca na miejsce i gromieniu przeciwnikow czy bedzie opcja poruszaia sie po danej płaszczyznie w dowolnym kierunku mam nadzieje ze ta droga opcja

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum