1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Star Wars The Clone Wars Republic Heroes

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Becuś, Październik 9, 2009.

1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, grał ktoś już w ta grę? Warta uwagi? Zwróciłem na nią uwagę ze względu na coop? Co o niej myślicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a ja zastanawiam się czy wydadzą pl na xboxa?? w końcu na kompie jest pl i to nawet z dubbingiem, mogli by chociaż z napisami wydać to bym miał w co pograć z bratem, albo dziewczyną, która niestety nauczyła się w swoim życiu tylko szwabskiego.

4. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    grałem już i stwierdzam że totalnie się zawiodłem, spodziewałem się czegoś innego....

5. bbong

bbong Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja grałem jedynie w demo i musze powiedzieć, że się zawiodłem bardziej niż "trochę". Mogę stwierdzić, że gra ta ma jakiś potencjał w multi i w przeciwieństwie do misji Jedi misja klonów dostarczyła mi nawet jakiejś rozrywki to jednak niestety w single nie da się grać z jednej prostej przyczyny - AI naszego partnera jest bliskie poziomowi AI krowiego placka, a jego algorytmy zachoiwań sprowadzają się do prostej komendy: "Stój w miejscu aż zginiesz, nie rób absolutnie nic chyba, że gracz gdzies dalej się posunie to ewentualnie możesz iść za nim choć nie musisz, możesz poczekac aż zginiesz i się zespawnować w jego okolicy". Dodać możemy do tego dziwny double-jump, jeszcze dziwniejsze używanie "pożalsiebożemocy" oraz w sumie dośc biedną grafikę i efekty. Nieco lepiej jest gdy gra się jako klon ale i tak w single cieniutko, a co do multi to choć jest to jedyny sensowny sposób grania w tą grę to jednak przypuszczam, że wolałbym po raz trzeci przejść Marvel UA2 niż to coś.

6. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobra ja w tą grę trochę pograłem i wcale taka zła nie jest. To przede wszystkim nie jest gra dla osób starszych tylko dla młodszych (i fanów GW .). Ona ma być bajeczna i taka jest,wygląda jak serial, głosy oryginalne, wszystko bardzo dobrze się prezentuje.Grafika nie jest może jakaś super ale nie mamy co się dziwić jest bardziej przeznaczona dla młodszych odbiorców.Fabuła jest inna niż w serialu(możliwe,że z czasem dojdzie do tego z serialu za krótko grałem),gra nie jest wcale krótka pograłem z 3h i jeszcze nie ma 1 aktu (z 4) a to już duży plus,achivy łatwo wpadają,gra jest łatwa nie sprawia dużych problemów,kompania która z nami idzie to jest tylko dla ozdoby ^^ nie ma co liczyć na nich ale samemu lepiej walczyć i dać upust złości na droidach :D

Polecam tą grę dla rozluźnienia,nie jest trudna,nie nudzi się tak łatwo,można odblokowywać ciekawe dodatki po prostu przyjemnie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum