1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Star Wars: The Force Unleashed I i II PL

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jackpak, Grudzień 28, 2010.

1. jackpak

jackpak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W archiwum spolszczenie do gier z tytułu.

Nie udało mi się wpakować w archiwa czcionki PL. (została tylko literka "ó")

Jest to wersja beta (zostało przetłumaczyć 80 linijek tekstu) które są związane treścią tylko z Xbox360.

To prosty tekst, jak ktoś ma ochotę to mogę wrzucić pliki do tłumaczenia.

Działa na konsolach z modyfikacją Jtag, być może zadziała też na Ixtreme (nie mam płytki żeby spróbować) - rozmiary plików zgodne z xbox.

Instalacja polega na podmianie zmodyfikowanych plików w katalogu LevelPacks.

Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum