Star Wars: The Force Unleashed II - Endor Bonus Mission

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
LucasArts zapowiedział pierwsze płatne rozszerzenie do wydanej pod koniec października gry Star Wars: The Force Unleashed II. "Endor Bonus Mission", jak sugeruje sama nazwa, zabierze graczy na jeden z księżyców planety Endor i pozwoli przyjrzeć się z bliska wydarzeniom przedstawionym w filmie "Powrót Jedi". Wydawca na razie nie chce ujawniać dokładniejszych informacji na temat zawartości dodatku. Obiecuje jedynie możliwość powalczenia misiowatymi Ewokami i odblokowania kilku bonusowych osiągnięć/trofeów. IGN ma pierwsze obrazki z DLC.

źródło: onlinecenter.pl
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
krew mnie zalewa za każdym razem, jak czytam newsa o jakimś płatnym DLC. ludzie nie kupujcie tego! wypychacie tylko ich kieszenie swoją ciężko zarobioną kasą, ten epizod mogli równie dobrze zamieścić w podstawce, ale wiadomo, lepiej pokroić gre na kawałki i zarobić 5 razy więcej dzięki naiwniakom
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
W dzisiejszych czasach to powoli jest moda wydawania słabych\średnich gier a później DLC do nich np. Mafia 2, SW i inne gry.. Zal i nic więcej. Jeszcze o tyle dobrze że np. GTA 4: LCF (wydali później na krążkach) a nie tylko jako DLC do kupienia..
 

Frytas360

Użytkownik
Użytkownik
jak zwykle BULIMY!!
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
Nie dajcie się dymać to może w końcu zrozumieją żeby dawali pełną grę.
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Ci sami ludzie komentują ciągle te newsy o DLC :) Ja tez :) I tez jestem przeciwnikiem kupowania tego badziewia.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak tylko że moim skromnym zdaniem dodatki do GTA można było nazwać dodatkami, a takie coś to zwykłe kpienie z graczy.
Tym bardziej że TFU2 jest po prostu słabe.
 

Lotor234

Użytkownik
Użytkownik
No jednym słowem żal .pl gra niedawno wyszła a już dlc ja nigdy ich nie trawiłem płacić za coś co powinno być w pełnej wersji gry :/ .
 

Alex789

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsze jest to, że ten dodatek jest na płycie z grą. Gdy go kupimy to najprawdopodobniej tylko odblokujemy i nie będziemy musieli nic ściągać. W takim razie czemu nie został on dodany do gry, skoro jest na płycie? Świadczy to o tym, że twórcy jeszcze przed wydaniem gry chcieli dodatkowo zarobić na graczach. Grę normalnie przejdziemy w 4 godziny. Więc kto wie może miało być z 8 godzin, ale resztę wycięto? Dowiemy się, gdy wydadzą te DLC (zapewne nie jedno).
 

Do góry Bottom