Star Wars - The Force Unleashed II OPINIE

Gsm Liberty

Użytkownik
Użytkownik
Gra w sieci.
Tylko opinie.
 

szem44

Banned
Użytkownik
Piękna gra, tak samo jak jedynką byłem zachwycony, tak samo force unleashed 2 jest niepowtarzalny. Najlepsza gra z klimatem star wars jeśli ktoś lubi, muzyka i grywalność. Widać ile jeszcze można wyciągnąć z naszych konsol. 10/10
 

Assassin$

Świeżak
Świeżak
Grałem w demo i muszę szczerze powiedzieć , że gra naprawdę mi się podoba motyw graficzny gameplay i wogole miodek , tylko czekać na premierke he ^^
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Czekam na grę już pieniądze mam uzbierane tylko teraz czekać na premierę uwielbiam slashery ale SWFU strasznie mi się podobało i mam nadzieje że na 2 się nie zawiodę
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Rozpykałem demko i mnie wciągnęło :) Gameplay dobry, graficznie też ładnie, no i klimat SW :D
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Gra powiedzialbym Epicka :) Wspaniala walka, cutscenki, kombosy widowiskowe. Fabuła tez zapowiada się ciekawie. POLECAM!!!
 

Kolotek

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest bardzo dobra ale krótka , szwagier ( który ma mało stycznosci z grami i rzadko je przechodzi) przeszedł ją w 5h na Poziomie NORMAL , więc radze grać na hardzie, Lecz wniosukjąc po tym że ją przeszedł musi być bardzo dobra , sam gram i jestem w 2 Chapterze i gra jest naprawde epicka , czuć moc i ********* filmiki ;)
 

Grzmot

Użytkownik
Użytkownik
Po przejściu 1 misji stwierdzam, że gra jest zdecydowanie lepsza od jedynki :) Strasznie podoba mi się grafika, filmowość walk, silnik fizyki, animacja postaci podczas walki, widowiskowość combosów, różne sposoby wykorzystywania mocy (zgniatanie TIE-Fighterów to od dziś moje hobby ^^). Ogólnie strasznie polecam :)
 

Piwo855

Banned
Użytkownik
Po przejściu 1 misji stwierdzam, że gra jest zdecydowanie lepsza od jedynki :) Strasznie podoba mi się grafika, filmowość walk, silnik fizyki, animacja postaci podczas walki, widowiskowość combosów, różne sposoby wykorzystywania mocy (zgniatanie TIE-Fighterów to od dziś moje hobby ^^). Ogólnie strasznie polecam :)
O ile się nie myle są tam 3,4 misje. Gra świetna chociaż rozczarowała mnie jej długość. Fabuła niby ciekawa, ale jakaś taka... Szybka bym to nazwał. Grafika cud! Pytanie mam teraz do tych co grali. Czy jeżeli przeszedłem na normalnu (tak zrobiłem) czy żeby przejść na wyższym poziomie musze grać od nowa? W sensie bez mocy. Chce żeby achivement też mi wpadł. I czy muszę przejść tylko ostatnią misje żeby zaliczyć na wyższym poziomie?

Ogólnie gra świetna czekałem długo. Jak najbardziej polecam, chociaż gdybym miał wydać 200zł żeby pograć przez pare godzin to bym podziękował. Czas przejść na nowo ciemną stroną :D

PS.
Przy okazji to pytanie dotyczące poziomów trudności. Jak jest w jedynce?
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko ładnie pięknie ale przeszedłem grę na normalnym poziomie trudności (wybierając na koniec Jasną Stronę Mocy) w 3 godziny z groszami (no może niecałe 4). Dla mnie długość gry to cios w serce.
Zakończenie sugeruje przynajmniej, że będzie kontynuacja wątku zapewne w postaci dodatku.
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Co!? 3 godziny to stanowczo za mało.. skończyłem na spotkaniu z Yodą, giera naprawdę wymiata, czysty fun z rozczłonkowywania stormtroopers'ów.
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
no mi gra zajela 5-6h :p Ale jezeli beda kontynuowac fabule w postaci dodatkow, to bedzie to jakas kpina! Czyli co... teraz beda wypuszczac okrojone gry zeby pozniej ludzie kupowali dlc aby dowiedziec sie zakonczenia historii... żałosne wyłudzanie pieniedzy, oby tak nie bylo. Gra świetna i oby byla 3 część
 

Rosak

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Gra niesamowita, wlasnie ja przeszedlem, w niecale 4h co mnie zaszokowalo. 1 byla 2x dluzsza od tej, dlatego myslalem, ze to jeszcze nie koniec, a tutaj zonk. Dalbym tej grze 10/10 ale za 3h grania daje 8/10 Pozdrawiam
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
za krotka, kosztem dlugosci gry poszlo w grafe i lepszy system walki choc niewiele lepszy. Wole jedynke za szybko skonczylem normala, robie harda.
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Może i jest krótka. Ale naprawde robi wrażenie. Mnóstwo quick time eventów (dla mnie wielki plus) świetna grafika, system walki wręcz idealny + fabuła i gra miażdży :) A walka z tym wielkim s*****synem wymiatała :D
 

leonheart

Użytkownik
Użytkownik
Gra dobra ale krótka. Grafika, muzyka przerywniki etc git. Fabuła średnia, niespecjalnie porywająca. System walki raczej prosty, w sumie kilka prostych kombosów. Niestety praktycznie zupełny brak uników co trochę irytuje. grałem ostatnio w castlevanie i bayonete i w porownianiu z nimi force unleash wypada blado. Po walce dwoma mieczami i pierwszej części spodziewałem się jednak więcej. Naszykowałem się na porządne, wieczorne weekendowe granie i niestety, gra za krótka ;P.

Moim zdaniem gra na odstresowanie, trochę polatać i porozwalać wszystko co się rusza. Dla mnie 7/10
 

michaelzen

Użytkownik
Użytkownik
Skończyłem gre , gra godna plecenia . Świetna grafa , walki , moce miodzio. Jedynie co denerwuję to słaby system uników tak jak ktoś napisał przede mną.Fabuła jak dla mnie bardzo ciekawa ale mało zostało wyjaśnione podczas gry . Jak dla mnie 8+/10.
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Gra niezła, fabuła miodzio ale niestety bardzo króciutka :(, chyba w dzisiejszych czasach to już standard ;/
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest niesamowita graficznie,mimo,że Havok ma już 10 lat to naprawdę daje radę.Na LCD wygląda niesamowicie.Gra krótka,ale to zaliczam na plus podobnie jak było z Medalem,bo przy moim trybie życia mogę sobie pozwolić na grę tylko w soboty wieczorem.Polecam fanom Gwiezdnych Wojen.A boss Gorog rządzi.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
@up

Havok to silnik fizyczny...



Długość gry jest śmieszna. Jak można zrobić grę na 4h bez multi i wołać za to 200zł? Kpina!
Reszta świetna ;).
 

Do góry Bottom