1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Star Wars: The Force Unleashed II

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez toudick, Maj 13, 2011.

1. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nazwa:
    Star Wars: The Force Unleashed II
    Data wydania: 26.10.2010
    Gatunek: TPP
    Multiplayer:
    Developer: Aspyr Media, Inc.
    Wydawca na swiecie: LucasArts
    Wydawca w Polsce: Licomp Empik Multimedia

Opis:

Czy jestem Fanem Star Wars? Nie. Czy widziałem choć jeden odcinek z serii Star Wars? Nie. Więc czy kupiłbym grę wartą ok. 200zł dla czterogodzinnej rozgrywki? I tu jednak moja odpowiedź byłaby twierdząca! Sam do końca siebie nie potrafię zrozumieć. Od początku znałem minusy tej gry (a jest ich naprawdę wiele) jak chociażby wspomniany przeze mnie główny wątek, który nim zdążymy się obejrzeć dobiega końcowi. Kolejną rzeczą mówiącą „nie kupuj mnie do cholery !” jest stosunek wytwórni Lukas Arts do graczy, mówiący wyraźnie: nie damy Ci fabuły, bo niby czemu mamy starać się nad projektem, który przez samą markę sprzeda się świetnie? I w tym momencie pojawiam się ja! Anonimowy gracz, który liczy na bezstresowe spędzenie wolnego czasu i totalne odmóżdżenie. To na co liczyłem dostałem. Wcielono mnie w postać Starkillera, którego jedynym celem jest ocalenie ukochanej porwanej przez lorda Vadera. Dostałem miecz świetlny, trochę mocy, więc komu w drogę temu czas. Na naszej drodze napotkamy dziesiątki oddziałów Vadera, których przez brak podstawowej wiedzy o SW nawet nie potrafię nazwać! Najważniejsze jest jednak w jakiej jakości to niestrawne danie zostało mi podane. Bez fałszywej obłudy powiem, że świat jaki zobaczyłem, zauroczył mnie jakością wykonania detali oraz świetną grafiką, którą po kilku miesiącach od skończenia gry dalej pamiętam. Gra przeznaczona jest na pewno dla osób, z nieco grubszym portfelem oraz osób, które nie przykuwają większego sentymentu do serii, ponieważ rozgrywka (choć dynamiczna)jest krótka i (ponoć) niewiele ma wspólnego z sagą SW. Pomimo licznych negatywnych opinii graczy ta gra jest w pierwszej dziesiątce moich hitów na Xboxa.

Trailer:

Pegi:[​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum