1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Star Wars: The Force Unleashed Poziomy trudności

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez clinic121, Listopad 9, 2010.

1. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Mam takie pytanie czy jeżeli przejdę grę na poziomie Jedi Master to dostane Archiva z słabszych poziomów bo już przeszedłem na 2 pierwszych i w sumie chciałbym 2 pozostałę za jednym zamachem zrobić tak samo z DLC :p

O i przy okazji mam problem z 2 achivami a dokładniej niewiem ocb
    w Grappled mam zabic 100 ale w sumie nie wiem w jaki sposób i 2 to Launched też to samo mam zabić 100 ale niewiem jak :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety musisz przejść na każdym poziomie osobno.

Grappled
    Polecam do wykonania tego achievementa Prolog. Gdy wcielimy się w postać Vadera i podejdziemy blisko do byle jakiego przeciwnika wystarczy kliknąć Y Vader wtedy udusi przeciwnika musimy powtórzyć to 100 razy i mamy achievementa.

Launched
    Aby dostać tego achievementsa musisz pokonać 100 wrogów przy pomocy ataku Arieal Ambush. Gdzieś po około 70% gry będzie możliwość wykupienia tego combosa jeżeli go wykupimy podchodzimy do przeciwnika klikamy szybko XXX i przytrzymujemy B . Jeśli nie dostaniesz tego achievementsa podczas przechodzenia kampanii polecam powtórzyć pierwszy poziom.

4. MaverickPL

MaverickPL Guest

Bzdura. Przechodzac na najwyzszym poziomie trudnosci dostaniesz achiv'a za wszystkie "nizsze".

A Grappled dostaje sie za lapanie przeciwnika kombinacja Y+A, sam Y to zwykly "lighting".

5. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cóż jest jeszcze inaczej! Poziom trudności w podstawce się stackuje, ale w tym dodatku , która ma achivy za poziom trudności już nie.

Mam za to inne pytanko , co do killsów : czy one się kumulują podczas wielokrotnych przejść , czy trzeba wszystko ponabijać w obrębie jednego przejścia?

6. clinic121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Dzięki wielkie i dołanczam się do pytania wyżej.
    Szkoda że nie ma jakiegoś dziennika w którym pisze ile i z czego zabiłęm.

7. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kumulują się! Ja z drugim podejściem je dostałem.

8. clinic121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Ja teraz gram 3 raz i niedawno dostalem 500 grip

9. MaverickPL

MaverickPL Guest

Bo w dodatkach masz wyraznie napisane ze to achivy za przejscie na konkretnym poziomie. W podstawowej wersji, mozna odrazu przejsc na Jedi Master, a potem Sith Lord (po odblokowaniu). CZy jak one sie tam nazywaja... nie pamietam teraz dokladnie.

Kumuluja sie.

10. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gram teraz na sith master i moich obserwacji wynika, że killsy się liczą jedynie w obrębie jednej kampani/sejwa. Dostałem pod koniec 6 misji 500 za gripa, a na feluci zabiłem około 300 wrogów z czego znaczna większość była zabita za pomocą gripa , nie wspominając o całym przejściu na normal wcześniej. Szkoda. Wróciłem po 1 przejściu do pierwszego etapu porobić aerial juggle oraz rzuty. Rzuty zaliczyło ,ale zamiast achiva za aeriale dostałem 100 za saber throwa:/ Teraz nie wiem czy jak wpadnie 400 kilsów za throwa to achiv się zaliczy, czy nie:/ + z wiadomych powodów mam problemy z aerialem.

11. clinic121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Rzucanie mieczem łatwo się robi na Kashyyk prolog jak jesteś Vaderem, stoisz na moście co się cały czas respią i nawalasz cały czas ;p

Wczytywanie...

Poleć forum