1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Star wars the old republic

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez bankajos, Sierpień 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Znacie sposob aby to szybciej pobrac bo downloaderem od nich leci po 400kb(przy necie 20mb) to jest jakas kpina ze strony BW

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    400 kb/s to dla Ciebie mało? Ja muszę ściągać max z prędkością 220 i żyję :D Poszukaj torrentu albo linków na warezie, jak coś to Ci mogę w tym pomóc.

4. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Juz mi leci max (2,34mb) wystarczy skopiowac z pliku 'log" linka do patcha i wsadzic do downloadera. potem tylko wrzutka do folderu ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum