1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stara Przeróbka wersja 1.6 bądzi 1.61

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Andrus92, Wrzesień 9, 2011.

1. Andrus92

Andrus92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam jestem starym/nowym użytkownikiem forum dawno nie grałem na xboxie , ale teraz wróciłem i chce nagrać sobie gry . Czy gra Nhll 12 lub Fifa 12 pójdzie mi na tej przeróbce? Czy jak sprawa wygląda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Zrób aktualizacje do najnowszego dasha usb bądz płyta ( wgra ci przy okazji oryginalne firmware napędu ) następnie zrób jeszcze raz przeróbkę wiele gier ruszy między innymi nowy Deus Ex i Dead island ale na kilka będzie trzeba poczekać konkretnie te w nowym formacie M$, moze nie kazda gra wymaga ale zaktualizuj :D

4. Andrus92

Andrus92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A na tej przeróbce 1.61 pójdzie FIFA 12? bo bardzo mi zależy tylko na tej grze czy trzeba będzie jednak przerabiac? A jak zrobie aktualizacje to jutro gry z wave 3 nie pójdą tylko oryginały tak?

5. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fifa 12 juz na 100% Ci juz nie pojdzie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum