Stare konto - nowy xbox

Deadpool

Użytkownik
Użytkownik
Cześć
Mam taki dziwny problem. Na moim koncie mam kupione parę gier Arcade, wszystko miałem pobrane na starej konsoli, ale jak teraz kupiłem nowa, pobieram profil, to pisze, że nic nie jest i nie było kupione. Przenosiłem też konto u kolegi pare miesięcy temu bo chciał gry, wszystko działało. Licencja na pewno jest, 14.04 można było użyć, to użyłem.Teraz pisze, że dopiero 14.07 można, ale gier DLC itd. nie ma. Wie ktoś jak temu zapobiec?
 

Remix27

Banned
licencje musisz przenieść bo dcl arcade jest na konsole nie konto.
 

Deadpool

Użytkownik
Użytkownik
licencje musisz przenieść bo dcl arcade jest na konsole nie konto.
Licencja na pewno jest, 14.04 można było użyć, to użyłem - napisałem, że użyłem licencje, ale przed i po użyciu nadal pokazuję, że nic nie zostało kupione.
 

Pikaczu

Użytkownik
Użytkownik
Samo przeniesienie licencji nie wystarczy, trzeba jeszcze pobrać ponownie zakupioną zawartość. Zarządzanie kontem/ historia pobieranych plików i wybierz opcję pobierz ponownie.
 

Deadpool

Użytkownik
Użytkownik
Samo przeniesienie licencji nie wystarczy, trzeba jeszcze pobrać ponownie zakupioną zawartość. Zarządzanie kontem/ historia pobieranych plików i wybierz opcję pobierz ponownie.
O to chodzi, że tam pusto jest, i nie wiem dlaczego.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A na stronie xbox.com pokazuje coś w historii?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a napewno kupowales za punkty ze swojego konta? czy kupowales konta z zawartoscia z allegro, bo to roznica
 

Do góry Bottom