1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stare konto XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Trox, Lipiec 29, 2011.

1. Trox

Trox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    RapDOM
    Witam , mam prośbe do kogos z zaufanych forumowiczów,

czy byłby ktoś tak miły i pobrał moj profil z poziomu swojej konsoli i wrzucił mi go na jakis hosting.

Po prostu kiedyś miałem oryginalną konsole i miałem juz sporo GS , a teraz w rece wpadła mi za okazyjną kwotę konsola zbanowana i nie będę miał możliwości pobrania swojego profilu a nie chciał bym powtarzać osiągnięć ;)

Jesli był by ktoś chciał pomoc proszę odezwać się w temacie a wtedy podam dane na PW . Być może ja się kiedyś odwdziecze .

2. Lotnik421 Xbox One

3. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Ja mógłbym ;P

4. Trox

Trox Użytkownik Użytkownik