1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stare konto xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DjSkrob, Czerwiec 11, 2015.

1. DjSkrob

DjSkrob Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pewien problem z kontem na xbox 360. Otóż parę lat temu, gdy zakupiłem konsolę, stworzyłem na niej profil podpięty pod xbox live. Z racji iż przez pewien czas konsola leżała odłogiem mój profil nie został zaktualizowany z kontem microsoft, gdyż wtedy jeszcze taka funkcja nie istniała. Teraz konsola wróciła do łask i chcę sparować profil xbox live z kontem microsoft. I tu pojawia się problem gdyż wg. poradnika powinienem wejść w Ustawienia, a następnie w zakładkę Konto. Otóż owa zakładka jest u mnie nieaktywna. Próba wejścia na profil w trybie online kończy się niepowodzeniem, gdyż prosi o podanie konta microsoft. Co powinienem zrobić, aby osiągnięcia z profilu nie uległy skasowaniu oraz uzyskać ponowne połączenie z usługą xbox live?

Wczytywanie...

Poleć forum