1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stare telewizory - efekty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Darkk, Czerwiec 11, 2010.

1. Darkk

Darkk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chcialbym sie was zapytac , czy na starych tv widac wszystkie detale i efekty takie jak mgly , rozmazany obraz (np podczas jazdy samochodem) itp ?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tak tak widać, sam gram. Jedyny minus jaki widzę, to napisy w chu* małe, i taka siatka jest trochę widoczna na ekranie (te pixele, czy punkty, bo kineskopy są tak zrobione że punkciki świecą danym kolorem, oddzielone taką chamską czarną siatką :/, a lcd to te ciekłe kryształki, jedna masa i wszystko widać) aha, i mini mapy są trochę lipne, bo mało na nich widać na kineskopach. Ale mimo wszystko nie narzekam, kasy na lcd nie mam także...

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Ja przez kilka dni grałem na tv 15 cali po euro. Jakość tragiczna. Tak jak kolega wyżej pisał napisów do wcale nie widać, ogólnie mało czytelna gra jest wtedy. Jak masz większy tv to już lepiej, tak samo miałem z ps2 jak miałem pożyczone. Na tv 32 lcd też po euro jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia.

Teraz gram na monitorze 22 cale i kable VGA do tego. W PoP Forgotten Sands to aż w szoku byłem jak zobaczyłem wszystkie szczegóły i jaka postać duża wtedy była.

Wczytywanie...

Poleć forum