1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stars Wars Unleashed 2 czy warto w nią grać??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez AssasinsGames, Styczeń 24, 2012.

1. AssasinsGames

AssasinsGames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie zamierzam grać w Stars War Unleashed 2 mój brat w nią grał i była nawet fajna no i są fajne moce co myślicie o tej grze mam ,już uszykowaną płytę jutro włączę tak czy siak czekam na wasze wrażenia i rady na temat tej gry :D.

2. Lotnik421 Xbox One

3. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Grać warto, ale gra jest warta jakieś 60zł. Jest fajna, ale zbyt krótka.

5. AssasinsGames

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziś grałem i muszę powiedzieć że gra mi się co raz bardziej podoba zarąbiste moce pioruny zwłaszcza fajnie się żuca gostkami grafika ładnie wygląda trochę pszerzłem nie jest taka bardzo ciężka ,więc będę grać bo gierka ma duży potencjał i jest fajna walka :D.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Zagraj najpierw w część pierwszą.

7. Boczek

Boczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gierka obowiązkowa dla fana Star Wars, co do samej gierki to bardzo krótka, jakby z niej bardziej film chcieli zrobić niż grę, ale za to przyjemnie się gra. Pierwsza czesc byla dluzsza i posiadala wiecej umiejetnosci mieczem swietlnym i mocą, ale nadrabia lepsza grafiką.

8. AssasinsGames

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No gra jest kozacka wymiatam w tej grze bardzo ładna walka no i efekty specjalne super nie mam zastrzeżeń co do tej gry podoba mi się ,że można odbijać rakiety oraz ciosy przeciwników :D.

Wczytywanie...

Poleć forum