1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Starsza konsola.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Galaxy, Styczeń 31, 2012.

1. Galaxy

Galaxy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie odnosnie konsoli Playstation 2. Zastanawiam sie czy jest jeszcze sens kupować tą (genialna?) konsole. Jak wiadomo gry niestety na nia juz nie wychodza, ale napewno znalazloby sie pare tytulów w ktore kazdy by chetnie zagrał. Aktualnie posiadam konsole ps3, na ktorej gram glownie w BF3, FIFA i Uncharted. W skrocie, na ps3 gram w gry tylko online. Tak wiec czy warto jest kupic ps2 dla singla i ogromnej biblioteki gier? Co radzicie?
    PS: Uzywana konsole mozna wyrwac za 200-300 zł, nowka 400zł. Lepiej dolozyc trosze i kupic nowke czy jednak wybrac uzywke?

PS2: Jesli ktos posiada ps2 i jakas nowsza konsole (x360 lub ps3) to prosilbym o napisanie czy jeszcze wogole gracie na starej czarnulce.

Z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    jak dla mnie pomysł bez sensu tym bardziej ze ps3 także da sie przerobić jesli nie stać na gry, do tego coraz częsciej wychodzą reedycje najlepszych gier z ps2

4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Osobiscie bym jej nie kupowal ale jak juz sie napaliles to bierz uzywke za 200-250zl

5. ZdunekPL

ZdunekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Inowrocław
    Ps2 ma taka bogata bibliotekę gier że napewno nie będziesz żałować tego zakupu, pozatym gierki są bardzo tanie.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

6. bullkovsky

bullkovsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Heh, zależnie czy masz kasę. Jak masz to bierz, proste. Fakt oryginały są tanie ale nie wiadomo jak z dostępnością. Tak gdybam, że nówki w folii mogą być trudno dostępne więc zostają używki. Chociaż ja się tam nie znam...

7. Varmi

Varmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomysł bez sensu.. Ja bym sprzedał PS3 dołożył tą kasę i kupiłbym XBOX'a :D Weź się nawróć ziomek :D haha :D

8. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Można dostać spokojnie. W tesco są i chyba w media expert też widziałem. A w tesco pare razy w ulotce był i w karfurze

9. Synek5

Synek5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lewniowa
    Ja miałem PS2 i m.innymi grałem w fife ;) No ale z czasem ją sprzedałem i mam Xboxa 360 ;P Bez sensu jest ją teraz kupować skoro masz PS3. No ale jak sie upierasz to lepiej kupić nówke.
    Aha i jeszcze jedno! Grafika na PS2 nie jest wspaniała ;) Jak przerzuciłem się z Fify 09 (PS2) na Fife 10 (x360) to byłem sobie wdzięczny że zdecydowałem się na kupno x'a.

,,Lepiej kupić nówke'' jeżeli cię stać :) A jak nie to używka też dobra ;P Ale osbiście odradzam kupna PS2. Tak jak kolega mówił nawróć się na Xboxa 360 .

10. JohnCena2011

JohnCena2011 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Skoro masz na to kase to kup nówkę jeśli niemasz zbyt dużo to używaną.
    A co do dostępnośći gier to w prawie każdym sklepie z tego typu żeczami są gry na ps2.np. Tesco Saturn Avans itp.
    I wcale nie jest powiedziane że już nie wychodzą bo na pewno jeszcze wyjdzie jakiś tytuł.
    Tylko przemyśl to bo jeśli grasz na ps3 to grafika w ps2 może cię zaskoczyć ;)

Ja osobiście bym nie zakupił już tego sprzętu.

11. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    JohnCena2011 juz dawno nic nie wychodzi na PS2 (do 2011r) - sony zrezygnowalo z produkcji tej konsoli jak i wydawania najnowszych gier

12. beatamycha

beatamycha Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    ja przechodzilam z konsoli PS2 na xbox-a, grafika o wiele lepsza, krok do przodu ogromny jak dla mnie. Skoro masz juz PS3 i cofniesz sie do poprzedniczki mysle ze bedziesz zawiedziony. Ja nie zdecydowałabym sie wracać do PS2. Jakoś grafiki porównując PS3 lub Xbox uboga. Kup xbox-a, niewiele wiecej dolozysz, a zdecydowanie ma "lepsze" warunki techniczne. Wczoraj w komisie xbox arcade, okablowanie, pad i org gra do wyboru byl za 399zl, konsola byla z 2009roku.

Wczytywanie...

Poleć forum