1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Starsze gry SS1 do gry na live?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez blazejp, Listopad 30, 2010.

1. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Około rok temu nagrałem Fight Night Round 4. Sprawdziłem sobie teraz tą płytke w abgxe i dosłownie wszystkie testy przeszły okej ale teraz moje pytanie.
    Weryfikacje z bazą abgxe też pomyślnie przeszło ale zauważyłem, że w bazie są i pliki SS2 żeby wgrać do tej gry.

Więc nie rozumiem. Moge grać na takim obrazie jaki mam(bo ludzie przecież wcześniej grali online) czy musze jednak ściągać te pliki SSv2 i nagrywać nowa płytę?

PS: Oczywiście chodzi o 'większe bezpieczeństwo' :)

Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. pirania36

pirania36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    domu
    dla bezpieczeństwa wymień ssv1 na dwójkę.
    Zgrywając oryginalne gry z wave1 nawet były ssv2 w sumie to w każdej grze oryginalnej którą zgrywałem na kompa to był ssv2
    w praktyce zdarzało mi się przy lt1.1 odpalać gierki online z ssv1 lecz do tej pory bana nie mam już wgrane lt+

4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Do SSv2 musisz patchować jeśli gra ma wave wyższy niż 2.

Wczytywanie...

Poleć forum