1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Starsze Konsole [ps2, xbox1 itp]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nikolai, Sierpień 26, 2010.

1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Macie jeszcze jakieś starsze konsole? Zachowaliście je?:) Ja często wpadam do brata na noc, i gramy na PS2:) Zabawa jest naprawde przednia! Tekken5, Fifa09, Splinter Cell... Graficznie nie miażdży, ale za to w tych starszych grach jest super grywalnośc! Bo dzisiaj tylko ta grafika,grafika,grafika. Dzisiaj twórcy zamiast robic gry super fabularnie oraz grywalnie, to oni "inwestują" w efekty specjalne, grafe, wybuchy ITP. Jak jest u Was - patrzycie na grafike czy grywalnośc? Bo ja tylko na grywalnośc, a X360 kupiłem ze względu na to, że na PS2 gry które mnie interesowały przeszedłem/kupiłem. Pozdrawiam!

ps - dla mnie grafa to miły dodatek który cieszy oko, ale nic poza tym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No ja mam ps2 bardzo solidna konsola i ma kilka fajnych gier. W planach: sega saturn.

Nie to, że się chwale czy coś ale na tym forum ja najbardziej znam się na starych konsolach typu: gamegear, atari Jaguar, saturn... itd.

4. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Też znam się dobrze na starszych konsolach :) Dla mnie to klasyki z masą gier, i nigdy ich nie sprzedam. Ja na PS2 planuję zakupic jeszcze duuuużo gier, i wątpie, żeby jakaś mi się znudziła :) Jak jesteś z Katowic to polecam Giełde Komputerową na starym dworcu, masa gier za małe pieniądze, tylko zawsze sprawdź stan płyty przed zakupem.

5. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ja mam starego Xboxa, i zawsze to lubię pograć w Tetrisa albo w mario na emulatorze N64 :D

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja powiem tak.Mam Xboxa 1 od początku jak tylko się ukazał.Miałem kiedyś Sony Playstation 1 czyli PSX-a i bardzo sobie ją chwaliłem.No ale przyszedł czas zmienić konsole na nowszą i przymierzałem się oczywiście do PS2.
    Aż któregoś letniego dnia kumpel oznajmił mi,że nabył konsolę Microsoftu.No i stało się.Pożyczył mi ją z jednym tylko magicznym tytułem-HALO ! Po zagraniu w tą grę już wiedziąlem jaką konsolę kupię.
    Każda gra,która wyszła na PS2 i na Xboxa jest technicznie wykonana na dużo wyższym poziomie na konsoli Microsoftu.Jako przykład mogę podać serię Grand Theft Auto gdzie grafika,tekstury i wogóle całe wykonanie tej gry wygląda dużo lepiej na Xboxie.
    Ja zrobiłem tak,że udało mi się pożyczyć PS2 na jakiś czas i ukończyłem wszystkie gry,na których mi zależało a których nie ma na Xboxie czyli:
    1.God of War 1,2.
    2.Killzone.
    3.Metal Gear Solid 3:Snake Eater.
    4.Tekken seria.
    5.Syphon Filter seria.
    6.Devil May Cry.
    7.Final Fantasy seria.
    Jest jeszcze seria Jax and Dexter i Rachet and Clank,ale mnie zbytnio nie wciągnęły.
    Gran Turismo można zagrać ale jak zacząłem grać w Forze Motorsport na Xboxie to szybko o Gran Turismo zapomniałem.
    Jest jeszcze Resident Evil 4 ale tą grę ukończyłem na Nintendo GameCube gdzie wygląda o niebo lepiej.
    Za Xboksem przemawia też niezliczona ilość emulatorów (praktycznie każdej konsoli jaka się ukazała z Psx-em włącznie i każdego komputera począwszy od Zx Spectrum na Amidze kończąc jest też nieoceniony program Xbox Media Center,który uważam za rewolucję.Obejrzysz dzięki niemu film praktycznie w każdym formacie.Do tej pory go używam przede wszystkim do oglądania filmów .avi i na moim LCD wyglądaję te filmy więcej niż dobrze.
    Xbox ma jeszcze jeden wielki plus.Po przeróbce można podłączyć jakikolwiek dysk twardy w standardzie IDE/ATA- to po prostu rewelacja.
    Poza tym mam jeszcze Nintendo Gamecube,Sony PSP,Xbox 360.

Sorry za mój długi wywód ale tak jakoś wyszło.
    Pozdrawiam gorąco wszystkich użytkowników konsol !

7. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja miałem psx (tego pierwszego dużego szarego :D ) mam jeszcze ps2 i psp. MGS 3 to chyba najlepsza gra na ps2

Wczytywanie...

Poleć forum