Stary dobry elite czy slim?

KamilCR7

Banned
Witam.

Mam zamiar kupic x'a elite lub slim z tego co wiem to elite jest troszke tanszy to akurat by mi starczylo na jakąś gre. Czy elite jest bardzo głosny i czy przeszkadza w grze czy jednak kupic slim ze względu na komfort
 

Bartii

Użytkownik
Użytkownik
ja na twoim miejscu wybrałbym nowego slima.
przede wszystkim ze względu że jest nowszy.
no i gwarancję będziesz miał jakby coś się zepsuło.
 

Krepel7

Użytkownik
Użytkownik
Ja też zabrałbym slima o ile masz od kogo pożyczyć grę jeśli nie starczy Ci już po zakupie konsoli:p
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
2up:
Gwarancje na elite też będzie miał.
Jeżeli starczy ci na jakiś bardzo świetny tytuł to bym brał elite, ponieważ na co ci sam slim? Po menu chodzić?
Że jest głośny to naprawdę są mity, a ze slimem skąd wiemy czy będzie inaczej? Mam elite i od kupna nadal chodzi bardzo cicho...
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ja na twoim miejscu wybrałbym nowego slima.
przede wszystkim ze względu że jest nowszy.
no i gwarancję będziesz miał jakby coś się zepsuło.
Hahaha dobre, "ze wzgledu ze jest nowszy" no to mu dales argument swietny haha
W ogole nie rozumiem ludzi co mowia ze Xbox glosno chodzi... Chyba trzeba siedziec pol metra od niego zeby to slyszec, ale nawet wtedy dzwiek z TV by go zagluszyl. Ale jesli nawet jestes wrazliwy to Elite ma dysk a z dyskiem juz prawie nie uslyszysz konsoli. Jedyny argument ktory mowi za Slimem to mniejszy pobor pradu.
 

Krepel7

Użytkownik
Użytkownik
Poza tym jeśli nagrasz gre na dysk to x'a nie słychać już prawie w ogóle a nawet jeśli to i tak zostanie zagłuszony przez dźwięki z gry :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To chyba nikt z was nie ma ps3. Xbox przy ps3 wychodzi jak suszarka. Bierz slimkę konsola nowsza procesory w niższej technologi, mniejszy pobór mocy sprzedasz zawsze za większą kasę.
 

rzezol

Użytkownik
Użytkownik
[...] sprzedasz zawsze za większą kasę.
A co on kupuje po to żeby sprzedawać? Chyba kupuje się po to żeby grać.

Elite przerobisz, Slima (póki co) nie.
Kwestia głośności - mam Elite Jaspera - zainstalujesz grę na dysk i konsoli prawie nie słyszysz, do tego podczas grania masz przecież jakiś dźwięk z TV więc szumu konsoli naprawdę nie uświadczysz. Co innego jak grałbyś z płyty, ale nie po to kupuje się Elite żeby grać z płytki ;)
Slim z kolei jest cichszy i nowszy - ale za to droższy. Mniej się też grzeje (ale znowu Jasper też nie ma już z tym problemów, RRODa nie uświadczysz).

Wybór należy do Ciebie.
 

Hubert_kg

Użytkownik
Użytkownik
Ja 2 dni temu kupilem nowego Xboxa Slim 250GB z Fable 2 i Halo Wars w zestawie za 900 zł i jestem bardzo zadowolony poniewaz w nocy jak gralem na starym xboxie to nawet jak gra byla na dysku dalo sie slyszec jak chodzi konsola a przy nowym Slimie konsola jest o wiele cichsza. Nawet gra z plyty na slimie mocno nie przeszkadza jak sprawdzalem :) Konsole kupiłem w Poznaniu i z tego co wiem ten gosciu mial tez nowe Xboxy Slim 4GB za 729 zl z 2 grami i wlasnie drozsze za 900 zl tez z 2 grami :)
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
gosciu mial tez nowe Xboxy Slim 4GB
Przepraszam za offtop ale można już w Polsce kupić nowego Xbox 360 4GB?
 

Hubert_kg

Użytkownik
Użytkownik
Ten gosciu mial juz od reki :) NOWY XBOX 360 SLIM ARCADE 4GB GRATIS 2 GRY (1191222037) - Aukcje internetowe Allegro ale nie wiem czy jeszcze ma :)
 

Koowall

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam za offtop ale można już w Polsce kupić nowego Xbox 360 4GB?
W Saturnach już jest za 799zł, a w MM za 849zł :)
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
Ja 2 dni temu kupilem nowego Xboxa Slim 250GB z Fable 2 i Halo Wars w zestawie za 900 zł i jestem bardzo zadowolony poniewaz w nocy jak gralem na starym xboxie to nawet jak gra byla na dysku dalo sie slyszec jak chodzi konsola a przy nowym Slimie konsola jest o wiele cichsza. Nawet gra z plyty na slimie mocno nie przeszkadza jak sprawdzalem :) Konsole kupiłem w Poznaniu i z tego co wiem ten gosciu mial tez nowe Xboxy Slim 4GB za 729 zl z 2 grami i wlasnie drozsze za 900 zl tez z 2 grami :)
no nie wiedzialem ze konsole sie kupuje zeby grac w nocy. a co starych nie chciales obudzic?:D

ja mam elite i jestem wyjatkowo zadowolony. na allegro mozesz kupowac nowe elite ktore tez maja gwarancje.
 

Hubert_kg

Użytkownik
Użytkownik
no nie wiedzialem ze konsole sie kupuje zeby grac w nocy. a co starych nie chciales obudzic?
Tu akurat zgadles :D a pozaatym w nocy najlepiej sie porownuje glosnosc konsoli :) a ze jeszcze sa wakacje to czesciej chyba gram w nocy niz w dzien :)
 

back4stage

Użytkownik
Użytkownik
Podlacze sie do tematu.
Slim 250GB + GoW 2,Fable 2,PGR 4 za 950zl czy Elite za +/- 720zl bez zadnych gier

Oba zestawy dostepne w Uk w sieci sklepow Argos.

Jak jest z awaryjnoscia slimow i elite,widzialem na forum pare przypadkow ze elite lapaly rozne bledy.Od razu mowie ze nie mam zamiaru jechac na piratach ;p.
Jakie sa roznice techniczne pomiedzy slim a elite??
Slimy tez sa na jasperach???
 

SworSky1995

Użytkownik
Użytkownik
Slim jest wykonany w technologii 45nm, a elite (i wszystkie poprzednie wersje) w 65nm, dlatego slim wydziela mniej ciepła i pobiera mniej prądu. Ma poprawiony design i wbudowany moduł Wi-Fi. Jeśli będziesz przerabiał konsolę, to bierz Elite. Jeśli jednak nie, to bierz Slim'a. Wi-Fi zawsze się przyda, i tak jak pisałem: slim pobiera mniej ciepła, mniej prądu, ma ładniejszy wygląd, Wi-Fi, jest cichszy i mniejszy.

@up
do tego w zestawie ze Slim masz już parę gier, które starczą na początek. Brałbym Slim'a. Sam mam zamiar kupić właśnie ta wersję.
Slim'y nie mają jasperów, tylko całkiem inne płyty główne, które są jeszcze mniej awaryjne (w teorii, bo slimy są za krótko, żeby stwierdzić, czy tak będzie naprawdę)
 

damiax12

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej zainwestować w Xbox360 Slim 250GB na internecie mozesz kupić za 999zł + przesyłka . Ja kupiłem w Avansie za 1099 zł.
Jestem bardzo zadowolony z tej konsolki.
 

ls29

Użytkownik
Użytkownik
Mam elitke od miesiaca ,naped az tak glosno nie chodzi (zreszta jak sie zainstaluje gre na dysku) to sporadycznie ,da o sobie znac.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli kupisz elitke z 120gb dyskiem i będziesz instalował gry to zapomnisz o tym że masz napęd
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jak kupować Elite to z płytą główną Jasper, a jak kupować slimka to go nie przerobisz ;)
 

Do góry Bottom