1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stary dosyć dashboard i stara przeróbka, a aktualizacja do nowego dasha.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sazuqe, Luty 20, 2013.

1. sazuqe

sazuqe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kiedyś, chyba tak 2011 roku w okresie letnim, nie pamiętam może 2012 roku, był taki dashboard co usuwał przeróbkę.
    Mam przeróbkę iextreme 1.41, wiem wiem stare, ale u mnie w okolicy nikt nie przerabia, a konsola leciwa, swoje lata ma,
    naprawy też :D, więc nie chce tracić na wysyłanie jej w podróże :).
    Gry na niej działają, ale jakbym np chciał gears of war 3, to już potrzeba aktualizacji.
    Kiedyś taka jedna przeróbka usuwała wszelkie przeróbki. Chciałem spróbować soul calibur 5,
    pewnie będzie trzeba zrobić update. Konsola nie podpięta do neta. I myślę co tu zrobić.
    Przeróbka jest ok, zmiana wave i wszystko odpala. Więc, czy teraz te przeróbki mają
    jakiś złośliwy kod usuwający przeróbkę? Czy tylko w tej jednej było to dodane?
    Wszedłem w ustawienia konsoli i mam taki chyba dash:
    Interfejs główny: 2.0.12625.0
    Dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Jak tylko wgrash aktualizacje z numerkiem 2.0.13146.0 to stracisz przeróbkę.
    W Twoim wypadku trzeba ją wgrać na nowo, z tym, że teraz będzie nowsza, bo LT+ v3.0.
    Nie będziesz już się musiał bawić w żadną zmianę wave'a.
    Przepuszczasz grę przez abgx 1.0.6 a następnie nagrywasz.

To niestety połowa kłopotu, bo żeby grać w najnowsze gry, warto mieć nagrywarkę LiteON iHAS 124B z wgraną modyfikacją, która pozwala nagrywać najnowsze gry, tj. te w systemie XGD3. Zajmują one więcej niż wszystkie starsze tytuły, przez co potrzebna jest ów nagrywarka.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do mnie, pomogę. ; )

Wczytywanie...

Poleć forum