1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stary-Nowy Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hubearth, Grudzień 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. hubearth

hubearth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udało mi się kupić bardzo tanio nowego Xboxa 360 Premium 20GB, z tym, że jest to stara wersja bez HDMI. Konsola nowa w pudełku, nieużywana, 3 lata gwarancji, kupiona krótko przed świętami. Czytałem, że starsze wersje są bardziej awaryjne. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy może lepiej go sprzedać (nieużywanego) i kupić np. nowego Arcade?
    2. Co jeżeli go zostawię i się popsuje (mam przedłużoną gwarancję na 3 lata)? Premium już chyba nie produkują... Będą go naprawiać? Dostanę nowego? Jeżeli tak to jakiego?
    3. Jeżeli nie sprzedać i nie ma obaw z reklamacjami to przerabiać czy nie? Co wtedy z gwarancją, jak przerobie i się popsuje? W sumie nie wiem czy będę grał dużo online, pewnie nie, ale z grami ogólnie to mam kilka ulubionych tytułów, dużo gier nie będę potrzebował.

Z góry
    dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja bym na twoim miejscu kupił nowego Arcade , ten morze ci chodzić wiele lat albo popsuć sie za kilka dni nie wiadomo

4. AlekLolo

AlekLolo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Kup Arcade, ponieważ jest mniej awaryjny, a jeżeli Cie stać na większy wydatek to zakup Elite.
    Gwarancja idzie od momenty zakupu więc jeżeli odkupiłeś od człowieka, który ją wcześniej kupił np. 2 lata temu to masz tylko rok ...
    Zostaw sobie dysk i sprzedaj, na pewno ktoś kupi, a gdy kupisz "Arcadeusza" wepniesz dysk i masz luxus. Jest w nim także wejście HDMI, na allegro kupisz kabel za 6 zł i masz tzw. "żyletę".
    Arcade zawsze możesz przerobić i cieszyć sie najnowszymi grami, a przy tym Twój xbox 360 Arcade ;] będzie mniej awaryjny, ponieważ jest po prostu nowszy i wydajniejszy.

Pozdrawiam ;)

5. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    moim skromnym zdaniem lepiej by było sprzedać i kupić nową. Sam mówisz że kupiłeś tanio, w takim razie byś tylko zyskał. Taki Jasper to dużo mniejsza szansa na RROD, wersja z HDMI to lepsza jakość grania (oczywiście, jak masz dobry telewizor:D). A co do przeróbki to twoja decyzja. Jeśli chcesz zaoszczędzić na grach to przerabiaj, musisz się tylko liczyć z tym, że jak narazie to nie ma co grać on line z przerobioną konsolą. Trzeba czekać na iXtreme LT i wtedy tniesz na kopiach do bólu :D

6. hubearth

hubearth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może jednak zostawić? W sytuacji, w której grałbym na oryginałach i mając całe 3 lata gwarancji może nie będzie tak źle. Jak się popsuje to przecież mogę zareklamować... Co wy na to?

7. Rocks

Rocks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce/Białystok
    Jeśli masz faktycznie przedłużoną gwarancję (jesteś pewien?!) to nie sprzedawaj bo i po co? Nie przerabiaj, pograj trochę na oryginałach, mniej gier to więcej zabawy z nimi. Zobaczysz czy się nie psuje - nie każdy był wadliwy. Będzie? To gwarancja i po sprawie. Jak będzie ok, to przerobisz, choć ja tego nie polecam.

8. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    UK
    Xbox to jak Ryzyk Fizyk nieraz dzial miesiac nieraz 2 latra nieraz pare dni . :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum