1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stary problem freeze/padniety nand

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez chaos220, Sierpień 24, 2011.

1. chaos220

chaos220 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przypominam sie po paru miesiącach mam nadzieję że już coś sie zmieniło i da rade naprawić mój problem, w dziale dla Świeżaków temat sie nie utrzymał pewnie za dużo osób tam nie zagląda...

"Witam mam problem nie używałem długo konsolki i podłączyłem sie do xbox live ściągnęło wszystkie aktualizacje wszystko super, ale gdy odpalam jakąś gierke to chwile pochodzi i sie zacina konsolka, raz nawet wyskoczył mi bład e71 próbowałem przeczyścić cache (opcja taka konserwacji w nxe) i probowalem odpalic konsolke z przyciśniętym guzikiem sync ale niestety to nic nie dało. Konsola nie jest na gwarancji. W dashboardzie sie nie zacina jak ogladam filmy sie nie zacina przy malych gierkach arcade sie tez nie zacina, tylko normalne duze gry, dema sie tez scinaja ktore sa na dysku.

Pomoc: Odłącz dysk jeśli bez dysku będzie ok kup nowy orygianlny

Tez jest lipa, ale zauwazylem ze jak wkladam oryginalna gre test drive to jest napisane odtworz dvd jakbym mial cos zwalone z firmware napedu moze prrzeflashowac naped ? Mam samsunga ms25 z ix 1.6 moze zejde na 1.51 ?

Eh, test drive poszedl po restarcie ale znowu byla zwiecha i pokazal sie e79 pozniej pokzal sie jeszcze e71 a pozniej normalnie sie odpalil.

Pomoc: problem z plikami w nand flash. Najlepiej podlacz do live i sciagnij jak najnowszego dasha. jak to nie pomoze - serwis.

No niestety zdiagnozowałem tak samo mój problem :/, najgorsze jest to że problem zaczął się po ostatniej piątkowej aktualizacji... ;/ Można jakoś ingerować w nand flash w domowych warunkach ??

Najwyżej będę czekał na nową aktualizacje mikroszitu, z tego co mi się wydaje to przy nand nowe pliki (tu z aktualizacji) zastępują wszystkie stare a to co było wczesniej na pamięci przechodzi na bezużyteczną kopie zapasowa ?

Kolejna aktualizacja od mikroshitu powinna rozwiązać ten problem ? Jest sens czekać ??

Odpowiedz: Nie pomogła !! ;/ Konsola złom ?? Nawet wgrałem oryginalny firmware i **** też konsola łapie typowy freeze

Lt+ 1.90 nie pomoglo

Coś mogę jeszcze dla niej zrobić, ewentualnie naprawa nand ?? Serwis MS odpada.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wgral najnowsza, no jedynie reflow sprobowac

4. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    zwalona aktualizacja - mozesz sprobowac wrzucic nowsza

lub co bardziej prawdopodobne

zimne luty pod southbridge - reflow

5. chaos220

chaos220 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli wygrzać ja trochę opalarką ?? W jakiej temp najlepiej ? I czy płyta główna konsolki musi leżeć na jakiejś płycie grzewczej ? Grzać tylko southbridge czy tez cpu/gpu ?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musi byc grzana tez od spodu

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum