1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stary telewizor 29".

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez radek8, Październik 7, 2008.

1. radek8

radek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam takie pytanie:
    Posiadam stary model telewizora, a mam zamiar kupić Xbox 60GB, w pokoju rodziców mam 42" hd ale opcja grania u nich jest wykluczona. Czy opłaca mi się kupić konsole bo wiem że grafika nie jest jakaś full wypas.
    Pytam dlatego bo mam kompa: E8400 3,0GHZ, 4gb ram ddr2, geforce 8800gts 512mb gddr3 i niewiem czy go sprzedać i kupić sobie tego xboxa czy może lepszym wyjściem będzie jak sobie ten komputer zostawie (biorąc pod uwagę ten mój stary telewizorek).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Przemi06

Przemi06 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Stary telewizor 29".

Ja ci powiem tak ja mam 21 cali TV CRT też stary Monitor 19Cali LCD HD ready i kompa prawie takiego jak ty tylko mam HD4870 no ale nie ważne i rozważam sprzedaż kompa i zakup kolejnej konsoli tym razem PS3 Xboxa już mam . Jedyne co mnie jeszcze blokuje to to że lubię grać w Kompa a jak go sprzedam to kupie o wiele wiele słabszego .... Ale Powiem Ci szczerze że granie na Xboxie daje o wiele więcej frajdy niż na kompie ..... Nawet na zwykłym TV sprzedaj tego kompa kup Xboxa + LCD za 500zł masz już dobre do tego jakiś słaby komp do netu i jest git . Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum