1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

stary telewizor i pytania od zielonego :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soundbass, Maj 15, 2010.

1. soundbass

soundbass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pytania od zielonego :)

otóż posiadam taki telewizor

Telewizory tradycyjne Grundig strona:2 - Sondi.pl

21 cale i rozdzielczość 1024x768, jak będzie się spisywał x360 przy tym telewizorze? ewentualnie posiadam taki monitor :)

HYUNDAI ImageQuest Q770 - opinie o HYUNDAI ImageQuest Q770

ale do rzeczy, przymierzam się do zakupu x360 w wersji elite i mam kilka pytań:
    1. czy za dostęp do XBL trzeba płacić ? jak tak to ile?
    2. jakie są ceny za oryginalne gry?
    3. czy do bezprzewodowych padów są akumulatory i łądowarki (baterie to zło :mad:)
    4. przerabianie konsoli daje tylko możliwość w granie na piratach?
    5. jedną z konsekwencji bana jest zablokowanie twardego dysku ? da się go odblokować w jakiś prosty sposób ?
    6. dość długo grałem w różnego typu mmo (ale nie w tibie :rolleyes:) i jak wygląda gra za pośrednictwem XBL ? "expi się", zdobywa jakieś pkt za wygrane wyścigi etc, jak to jest ?
    7. czy jest dostępny kabel "eurozłącze" do x360?
    8. czy są gry np na 3-4 osoby? ile x360 obsługuje padów ?
    9. zakładając że posiadam oryginalną grę można wykonać jej kopie tak żeby odpalała się na nieprzerabianym x360?

i takie poboczne pytanko jakie gry polecacie? którymi warto się zainteresować? z tego co widziałem to forza 3 prezentuje się dość ciekawie

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Co do TV, to spokojnie możesz do niego podpiąć X360, ja też mam CRT 21" i żyję :p

Ad1. Są różne typy abonamentu za Live [ 1 mieś / 3 mieś / 1 rok ] - najbardziej opłacalny jest roczny, który na allegro można dostać za ok 120zł
    Ad2. Ceny są zróżnicowane; nowości - ok.150-200zł, ale można kupować używane, np. kupiłem ostatnio Gears of war za 35zł :)
    Ad3. W zestawie są baterie, akumulator M$ można dokupić za ok 60zł - Play and charge
    Ad4. Samo przerobienie napędu - tylko możliwość uruchamiania kopi zapasowych / więcej możliwości daje XBR - tylko konsole ze starszym dashem
    Ad5. M$ wraz z najnowszą aktualizacją nie blokuje HDD. Ban - utrata gwarancji !
    Ad6. Sorki, ale nie wiem
    Ad7. Tak, bodajże w jest w zestawie.
    Ad8. X360 można zsynchronizować z 4 padami.
    Ad9. Na zwykłym napędzie nie - odpowiedni napęd z firmware Kreon-a

Co do gier to kwestia gustu, oto moje ulubione gierki:
    Gears of war I i II / CoD: Modern Warfare I i II / Bad Company II / Mass Effect I i II / Final Fantasy XIII / FallOut III / Forza III / Halo

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłem
    AHC !

4. soundbass

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Jeżeli nie masz XBR'a to musisz nagrywać gry na płytkę inaczej nie pójdzie. A ten kabel jest chyba tylko do kopiowania profilu save i innych tego typu rzeczy ale mogę się mylić.

Bana dostaje się za przerobiony napęd nie za gry. A kierownica to orginalna od ms.

6. eF1eden

eF1eden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ad.1 Za dostęp do XBL nie trzeba płacić lecz aby grać online trzeba zakupić abonament GOLD a ceny zobacz sobie na allegro :)
    Ad.2. Zależy cz gra jest nowa/ używana i kiedy wyszła bo wiadomo gra świeżo po premierze jest zawsze droższa od gry która wyszła np. pól roku temu ale ceny gier na xbox to około 120 zł (nowsze)
    Ad.3 Tak są nazywa się to play and charge kit (według mnie najlepsze)
    Ad.4 Oczywiście, że nie na przerobionej konsoli można grać na piratach i na oryginałach ;p
    Ad.5 Wystarczy teraz zbanowany dysk podłączyć do xbox'a 360 który ma dostęp do live i wgrać nowego dasha (on odblokuje zbanowany dysk)
    Ad.6 Hmm nie ma czegoś takiego ale w strzalankach zdobywa się poziomy itp. (coś jak cs)
    Ad.7 Tak
    Ad.8 Tak. Xbox 360 obsługuje max 4 pady
    Ad.9 Można zrobić kopie oryginalnej gry ale nie odpali ona (kopia) na nie przerobionym :)

7. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Nie skopiujesz oryginalnej gry nie posiadając odpowiedniego napędu z firmware Kreon-a.
    A nawet jak będziesz miał odpowiedni sprzęt to i tak jak w.w. na nie przerobionej konsoli w nią nie pograsz :)

Pozdr !

8. eF1eden

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha to srr za złą informację. :)

9. soundbass

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. eF1eden

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Swego czasu grałem na 12 calowym CR i za wygodne to to nie było ale grać się dało.
    1.Za sam dostęp nie, jednak jeśli chcesz pograć na mutli musisz zapłacić subskrypcje LIVE.Cena zależy od tego gdzie kupujesz, popatrz na allegro, keye.pl czy gram.pl
    2. Za nowości powyżej 200zł, reguły nie ma.Co do używek to samo, zależy od gry i kiedy miała premiere.
    3.Z padów musisz dokupić akumulatorki AA i ładowarke osobną.Jest zestaw Play n Charge ale nie opłaca sie go kupować.
    4.W sensie przeróbka napędu - tak.
    5.Tak, ostatnio wszedł update można spokojnie odblokowac dysk.
    6.Omg, zależy od gry.W większości FPS masz system lvl, exp i odblokowywania broni, mocy.W ścigałkach analogicznie lvl, exp ale odblokowujesz auta.
    7.Tak
    8.Jeśli chodzi o split screen, maks. to 4, bo tyle xbox uciaga padów.
    9.W teori tak, jednak wymaga to kombinowania itp.Są do tego poradniki
    10.Temat rzeka

12. soundbass

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co do konsoli to wole 2 pady, a forza z mojego linku ma dodatkowe trasy i samochody, których ponoć z XBL ściągnąć się nie da

Wczytywanie...

Poleć forum