1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stary X360 a jakosc obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pasiq, Lipiec 27, 2010.

1. Pasiq

Pasiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od pewnego czasu przymierzam się do kupna telewizora do mojego Xa. Jest to edycja Premium z 2006 roku (4 lata bez oddawania do serwisu :D). Jako ze jest to stara wersja Premium,nie posiada ona wyjscia HDMI. Czy na podstawowym kablu dolaczonym w zestawie,jakosc na tym bedzie zadowalajaca,czy tez powinnienem zaopatrzec sie w nowy kabel/przejsciowke?
    Z gory dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ptwqk

ptwqk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jeśli nie masz wyjścia HDMI w konsoli, musi Ci raczej starczyć jakość z kabla dołączonego w zestawie, jeśli jest z nim wszystko ok, jakość powinna Cię zadowolić:)

4. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Będziesz musiał kupić kabel Component ( taki z 5 wtykami Chinch - na nim osiągniesz dobrą jakość :) )

Pozdro !

5. Pasiq

Pasiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W chwili obecnej mam cos takiego (ma on teoretycznie zmiane trybu mna HDTV) . Wystarczy? Wiem ze nie osiagne jakosci jak w HDMI ale mam nadzieje ze nie bedzie najgorzej :]

6. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Nie zauważysz różnicy na telewizorze 720p. W przypadku telewizora full hd, dash może wydawać się nieco rozmazany. Obraz w grach będzie praktycznie identyczny jak na HDMI, bo i tak mało która nadaję w rozdzielczości 1080p.

Wczytywanie...

Poleć forum