1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

stary xbox 360, stara przeróbka - nowe gry ?

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez cezar, Listopad 24, 2015.

1. cezar

cezar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Sytuacja wygląda tak. Mam jaspera bodajże z 2009 roku, z przeróbką 1.6. Konsola właściwie od 3 lat leżała nieużywana. Postanowiłem ją odkurzyć i spróbować pograć w jakieś nowsze tytuły. Najpierw jednak, zanim kupie płyty, chciałbym się spytać was, drodzy eksperci, czy ma to w ogóle jakiś sens? Czy na tej przeróbce zagram w jakiekolwiek gry wydane po 2011 roku (z użyciem płytki activate.iso)? Mam się obawiać, że jakaś aktualizacja usunie mi przeróbkę? Wreszcie, jeżeli 1.6 nie nadaje się już do niczego, to jaką przeróbkę wybrać (podejrzewam, że najlepsze będzie LT 3.0, jak to jest z trudnością przerobienia konsoli samemu)?

Z góry dzięki za odpowiedź, szukałem informacji dotyczących trapiących mnie problemów, ale większość jest już nieakutalna

2. Lotnik421 Xbox One

3. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Do nowych gier musisz miec LT3.0. Jak przerobić konsole poszukaj na forum jest rozpisane co i jak.

4. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Najpierw się dowiedz jaki masz napęd w konsoli

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli to jasper to obstawiam liteona ale i tak sprawdź.
    na extreme 1.6 nie polatasz ale po przesiadce na lt 3.0 wszystkie gry się uruchomią.
    jeśli znajdziesz jeszcze klucz napędu to przerobisz samodzielnie z pomocą forumowego poradnika.

Wczytywanie...

Poleć forum