1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

status 0x51 żaden inny

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bynus, Marzec 20, 2012.

1. bynus

bynus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam X360S z liteonem 0225 16D4S i chce zrobić flasha do LT3.0 aktualnie mam 2.0 i mam cały czas Status 0x51 i w żaden sposób nie wejdzie w inny status mam USB Probe v3 gdy naciskam YES wyłączam włączam na różne sposoby ze wszystkich poradników no i za cholerę nie zmieni statusu a wcześniej roiłem sobie aktualizacje do 2.0 i bez problemu działało
    dodam ze napęd odblokowałem unlockSPI

Moze mi ktoś pomóc ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    igła z gdn w mpx01

4. bynus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niby jak jak mi sie wyświetli komunikat "power off the drive and then back on (within 1 second)" wciskam tak wyłączam usbprobe przykładam igłe do punktu MPX01 i włączam probe i nic sie nie dzieje

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jakbyś odblokował to było 0x00 w dosflashu próbowałeś? mxic czy winbond?

6. bynus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no właśnie tam gdzie powinno pokazywać status nie ma nic puste szare okienko i to jest winbond a jak a teraz jak chce zablokować spowrotem do poprzedniego stanu to w unlockSPI pokazuje mi ATA timeout status 51

a dosflash jak sie robi ??

i to jest windbond

7. Bastardo

Bastardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WLKP
    Miałem taki sam problem jak ty pomoglo mi to:

Ja używam probe i robię to w następujący sposób.
    -klikam Intro/Device ID , odłączam zasilanie od probe (nie włącznikiem , tylko wyciągam wtyczkę usb z probe)
    -igła do punktu MPX01 , klikam YES i podłączam zasilanie
    -wsakuje jakiś status status (nie piszę z domu i nie mam sprzętu pod ręką)
    -odkładam igłe , status się zmienia
    -czekam aż kropki dolecą do końca i wyświetli Device Intro Failed !
    -jeszcze raz klikam Intro/Device ID (napęd cały czas właczony)
    -klick na YES czekam chwilę i mam 0x72

na Liteon 16d4s zawsze przechodzi ta metoda ;-) <------------------ autor pako32

u mnie weszło było wszystko ok tylko robilem to na kompie z 256 ramu i JF sie scinał ogólnie to był chyba problem bo bylo na chipsecie geforce czy jakos tak wiec zrobilem wszystko w dosflashu i poszlo raz dwa dosłownie 15 sekund i wszystko gra do tej pory(update z 2.0 na 3.0) póki co JF mówie zegnaj

a wiec tak bierzesz plik z lt3.0 dla 0225 i w JF spofojesz go z kluczem zapisujesz na dysku np ABC.bin potem sciagasz dosflasha jest tego pełno w necie Dosflash bierzesz pendrive sciagasz HP USB i robisz Dysk startowy HP USB juz masz wiec pierwszy krok omijasz potem kopiujesz na gotowego pena dosflasha i ABC.bin reset kompa i potem to juz wszystko na logike bierzesz raczej nic nie zepsujesz wiec spoko jak by było cos zle to wychłostac mnie

8. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    użyj przejściówki usb/sata

Wczytywanie...

Poleć forum