1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

status 0x51

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fatsou6, Październik 28, 2011.

1. fatsou6

fatsou6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zakładam temat gdyż oczekuje konkretnej podpowiedzi\odpowiedzi?naczytałem się na forach o moim problemie i nic z tego nie wynikło!sprawa ma się do wgrania nowego firmware lt2.0,mój napęd to liteon 74850c-zrobiony nowy dash na przeróbce lt 1.9.Mam klucz napędu. w jungleflaser wszystko robię według tutka i jest ok do momentu w którym mam wyczyścić napęd?cały czas jest status 0x51!?ok. więc chcę załatwić sprawę w dosflash? i tu wszystko idzie gładko do momentu zapytania ''do you want to resent....''itd. daję ''y'' wyłączam konsole, daję enter i?status 0x51!za przeproszeniem ku........ca mnie bierze bo walczę już trzeci dzień!oczy mnie bolą od czytania na forach:)dodam że komunikaty typu jedź i niech Ci ktoś przerobi do mnie nie docierają?min 100km żeby przerobić!poza tym mój charakter mi nie pozwala:)zawzięty jestem.Proszę o rzetelną odp. osoby które mogą pomóc.
    czy jest możliwe że napęd jest zablokowany (zapis\odczyt)?

Wczytywanie...

Poleć forum