1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Status błędu 335A-351F-B800-0401-C000-0001

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez wezyk20, Październik 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wezyk20

wezyk20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mianowicie na konsoli pojawił się status błedu 335A-351F-B800-0401-C000-0001. Po próbie aktualizacji z płyty z grą. Konsola to Slim 4GB. Za żadne skarby konsola nie chce dokończyć aktualizacji.Robiłem już Phaty po nieudanych aktualizacjach, było tam w opisie błedu Że nie może odczytać aktualizacji z płyty. Slim ma komunikat że nie udana aktualizacja. Czy po flashu napędu naprawi się błąd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Jaki masz flash w napędzie?

4. wezyk20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie już żadnego. Bo najprawdopodobniej aktualizacja cofnęła przeróbkę. Chodzi o to że ta konsola nie trafiła jeszcze do mnie. Tylko ten komunikat mi coś nie pasuje. Bo nie ma wspomnienia o płycie. Nie pamiętam co wcześniej wgrywałem na pewno był napęd 9504 na kości Mxic nie wiem też jaki był dash po przerobieniu. Myślisz że po flashu napędu dokończy aktualizację?

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    kod statusu hit jesieni. 3 konsole dzisiaj takie mialem :)

Podlacz naped i zobacz jaki fw jest. Wgraj ofw ze swoim kluczem i dokoncz update z pena. Jak nie pojdzie 13599 to 13146. Jedno z dwoch musi pojsc. Pozniej przerobka na nowo

6. wezyk20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pytam bo nie mam fizycznie konsoli a komunikat inny niż w przypadku fata z rozmowy telefonicznej.

7. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Czyli kolega ma małe doświadczenie w SLIMACH. Jeśli chodzi o SLIMY i ixtreme to zazwyczaj wywala bląd podczas aktualizacji. Nie ważne jaki on jest ale pomaga w 100% wgranie oryginalnego FW i zrobienie update.

Pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum