1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

STBY_CLK naprawa i spowolnienie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez petterros, Kwiecień 12, 2015.

1. petterros

petterros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Zrobiłem glitch na moim jasperze 256 i wszystko było super, niestety oderwał się kabelek przy stby_clk wyrywając też pad obok rezystora.
    Zdrapałem więc kawałek ścieżki i wlutowałem się bardzo cienkim kabelkiem (dosłownie jak 1 żyła miedzi) i konsola zaczęła wstawać ale bardzo mocno się zacinała od samego początku nawet przy ładowaniu logo Xbox'a. postanowiłem zamienić cieniutki kabelek na grubszy, ale skutek ten sam.
    Zastanawiam się co jest przyczyną, może chip uległ uszkodzeniu?

nagrałem filmik:

Ostatnia edycja: Kwiecień 13, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wgraj oryginalny nand i sprawdź czy tak samo się dzieje. Jaki to dokładnie chip i czy dodawales jakieś kondensatory?

4. petterros

petterros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okazało się, że przypadkowo uszkodziłem kondensator 16v 100uF C1E5 przy pamięci NAND.
    Temat do zamknięcia, dzięki Bogu :)

Wczytywanie...

Poleć forum