1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stealth patch do gry Madden 09

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez kazz38, Styczeń 10, 2009.

1. kazz38

kazz38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Poszukuję stealth patch'a do gry Madden NFL 09. Mam wersję NTSC i chciałbym ją przekształcić na PAL lub REGION FREE, ale nie mogę nigdzie znaleźć tego patch'a. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. kazz38

kazz38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za tego patch'a. Występuje niestety pewien problem przy próbie przekształcenia pliku iso z NTSC na REGION FREE. Ładuję w XDVDMulleterze ten plik SS i wyskakuje mi następujący komunikat jak chcę przejść dalej "Error loading File: SS is invalid or doesnt match the default.xex". Co mam zrobić w tej sytuacji?

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wywala ci błąd ponieważ nie da się zmienić regionu gry. Ściągnij wersję PAL.

Wczytywanie...

Poleć forum