1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stealth Patch?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maxi666666, Grudzień 18, 2008.

1. maxi666666

maxi666666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy Stealth Patch jest potrzebny do kazdego pirata czy tylko wystarczy go raz zinstalowac? I skad go wziac i gdzie nagrac na plytke z gra czy na dysk konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. VESPERUS

VESPERUS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn
    gdzie mam sie dowiedziec co to ten Stealth Patch

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wystarczyło wpisać do wujka google STEALTH PATCH i proszę:

STEALTH PATCH - sposób patchowania płytki, dzięki któremu konsola widzi ja jako płytę oryginalną, polega na przeniesieniu kilku sektorów z płyty oryginalnej do obrazu płyty (normalnie te sektory podczas robieniu obrazu sa usuwane). Na całość składa sie SS/DMI/PFI patch oraz VIDEO CHECK

5. VESPERUS

VESPERUS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn
    Ja mam teraz pytania 2.

1.Chce założyć temat a nie mogę. Przypuszczam że muszę mieć jakąś rangę. Jak ją zdobyć

2.WAŻNE PYTANIE

Wszędzie głośno o tym że M$ zbanował konsole no dobra ale czy on nadal to robi ??
    chodzi mi o to że jak przerobie konsole na iXTREME 1.61 i zaczne grać w gry z wave 4 czy dostane bana ???. A grając na tym Ixtreme w gry wave 3 np. GTA IV to czy też dostane bana. PROSZĘ O ODPOWIEDZ I Z GÓRY DZIĘKUJĘ

(nigdzie nie mogę się tego dowiedzieć)

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz zakładać tematy w dziale dla Świeżaków

Po za tym było! zacznij szukać jak nie chcesz warna!

tak M$ nadal banuje. jeżeli chcesz grać online to nie przerabiaj konsoli a jeżeli już przerobiłeś to już mogłeś dostać bana ale czeka po podłączeniu online

Wczytywanie...

Poleć forum