1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stealth patcha ???

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zicco89, Styczeń 21, 2009.

1. zicco89

zicco89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak mam ixtrama 1.5 to kazda moja gra musi miec Stealth patcha bez tego nie ruszy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    tak, gra potrzebuje patcha zeby poszla na ixtreme 1.5

4. zicco89

zicco89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja jeestem nowy i jeszcze nic nie qumam a sam moge sobie zrobic tego patcha ? jak juz to jak i skad go wziasc i czy stare gierki np takie jak def jam tez moge przerobic by mi ruszyly dzieki z góry

5. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    gry jak sciagasz z neta, z dobrych źródeł to przewaznie mają juz stealth patcha w sobie. Wystarczy sprawdzić gre programem abxg360 i xdvdmulleter czy wszystko jest ok i nagrać. Co do starszych gier ( zalezy jak starszych ) to nie wiem, musisz poszukać

http://x360iso.org/poradniki-iso/6365-sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-abgx360.html

http://x360iso.org/poradniki-iso/8-sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-xdvdmulleter.html

Wczytywanie...

Poleć forum