1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stealth patche do Midnight Club Los Angeles

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez jakub1989, Listopad 27, 2008.

1. jakub1989

jakub1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ma ta grę dokładna nazwa iso to Midnight_Club_Los_Angeles_PAL_XBOX360-SPARE

Chciałem ja spatchować w programie XDVDMulleterBeta10.2 ale niestety padła im baza i nie można pobierać plików.

Może ktoś z was fixował wcześniej tą grę i ma patche do niej zapisują się one chyba w katalogu StealthFiles

Mi z GOW2 się zapisały mogę ja nadal patchować.

Jeśli ktoś może pomóc proszę o kontakt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. jakub1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    One są z bazy XDVDemultera jak nie to czy są bezpieczne może jednak lepiej poczekać aż baza patchy będzie znów dostępna ??

Retail to jakaś przed premierowa wersja ??

5. Cypisek2

Cypisek2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. jakub1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem ,że ma ale chciałem sprawdzić czy na pewno są one dobre postępuję według poradnika z konkurencyjnego forum o sprawdzaniu gier przed nagraniem.

Wydaje mi się ,że dzięki temu przeżyłem ostatnie banowanie i mam zamiar tak dalej postępować.

Wiec z ta grą poczekam do otworzenia bazy patchy mam nadzieje ze nastąpi to niedługo.

7. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak, jest to wersja z "XDVDemultera".
    Retail jest to wersja sklepowa czyli żaden review copoy, p2p... więc śmiało możesz pakować ten stealth patch do swojej kopii.

8. brejhart

brejhart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    TO jak to w koncu jest? Czy informacje z Mulletera (jak na screenie powyzej) nie sa wystarczajace zeby stwierdzic ze gra ma niezbedne patche??

9. jakub1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie one po prostu pokazują ,ze gra ma jakieś patche ale dopóki program nie sprawdzi ich ze swoją bazą danych nie można być pewnym ,że są one dobre.

Ja zawsze sprawdzam i z tego co wiem osoby które bana ostatnio nie dostały tez sprawdzały w ten sposób.

10. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja sprawdzam 100% gier z bazą Mulletera i bana nie ma. iXtreme Compatible dla mnie to lipa.

11. jakub1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie to najbezpieczniejsza metoda tylko nie wiem dlaczego program od kilku dni nie może się połączyć z bazą plików. :confused:

PS.

Już działa można pobierać pliki.

Wczytywanie...

Poleć forum