1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Steam nie działa

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez TyPeK, Marzec 13, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema, nie wiem czy w dobrym wątku założyłem temat.
    Mam problem ze Steamem a konkretnie przy próbie załączenia go wyskakuje błąd : Błąd połączenia , nie udało się połączyć z siecią Steam. Tak jak bym nie miał neta czy coś. Kurdę pierwszy raz mam coś takiego a Steam mam już dość długo. Czytałem po necie i usunięcie pliku ClientRegistry.blob nie pomogło. Jakieś propozycję ?

Edit. Po restarcie kompa nic nie pomagało. Męczyłem cały czas "spróbuj ponownie" i w końcu działa :)

Kosz ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Sorry, że tak późno, ale nowy jestem :D Co do tego Steama to bardzo często tak się zdarza. Sam miałem ten problem co Ty tego dnia i o ile dobrze pamiętam to już wtedy był udostępniony F1 2013 na weekend. Możliwe, że było jakieś przeciążenie czy coś, bo często tak się dzieje gdy dadzą jakąś gierkę na weekend :)

4. LISTI

LISTI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem, że to już bardzo późno, ale może pomogę komuś następnemu.

No więc, jeśli mamy taki problem częstą pomocą jest:

1. Wciśnięcie klawiszy Logo Windows + R
    2. Wpisanie komendy services.msc
    3. Znalezienie Steam Client Service i zrestartowaniu go za pomocą prawego przycisku myszy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum