1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Steam

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Touch!, Styczeń 31, 2011.

1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    yo
    ktos mi wlamal sie na konto i na maila zmienil haslo itp. poradzilem sobie z tym i w koncu mam dostep do maila.
    Teraz mam tylko problem z tym ze mam login + dostep do maila. Probuje odzyskac haslo, ale problem jest z pytaniem weryfikacyjnym. Zna ktos sposob na obejscie tego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Trzeba napisać w Supporcie Steam że Ci się wbili i podać tam dane - kolega robił tak i odzyskał konto

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Shakowali - to dumnie brzmi.
    Pewnie masz keyloggera albo komuś podałeś hasło...
    Pisz do supportu, napewno ci pomogą, mi podali nowego keya do CS Anthology po wysłaniu fotki pudełka z nickiem :)

5. Olbi

Olbi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Dokładnie zrób zdjęcia z kluczem na pudełka opisz im cała sytuacji i powinni podać Ci dane do konta.

Wczytywanie...

Poleć forum