1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

steamworld dig

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tziobro, Sierpień 23, 2015.

1. tziobro

tziobro Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dzisiaj w empiku kupiłem zdrapkę za 50zł. załadowałem konto xbox.Kupiłem grę steamworld dig , i jakież jest moje zdziwienie że gra nie ma polskich napisów a mieć powinna. Region ustawiony od początku polski. Czy ktoś miał coś takiego lub wie jak to zmienić na polskie napisy. w ustawieniach nie widzę na zmianę napisów pl.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przy każdej grze w sklepie MS pisze jakie języki gra posiada. Jeżeli nie ma wymienionego języka polskiego to go nie dostaniesz, bo go po prostu nie ma. Wszystko masz zawarte w zakładce z informacjami o danej grze.

4. tziobro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupiłem grę przez konsolę

5. tziobro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdzie ta zakładka z informacjami. na gry.online jest napisane że gra na xo ma polskie napisy.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie podali wersji językowej na www, jedynie acziwmenty są PL, jak chcesz to zadzwoń/napisz do nich.
    Ogólnie podpieranie się gol-em to nie jest z byt dobry pomysł bo to nie oni sprzedają.

7. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No właśnie też szukałam na stronie MS i nie ma w ogóle informacji o wersji językowej.

A co do tego gdzie to znaleźć. To wejdź na grę w sklepie MS na konsoli i tam powinna być taka zakładka. Ja zawsze tam sprawdzam w jakim języku jest gra.

8. tziobro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sorki za trucie dupy, ale nie widzę żadnej zakładki przy grach z informacją o językach z poziomu konsoli. Może dasz mi przykład gry gdzie zobaczę taką informację . Widzę: kup, wyprobuj, zwiastuny, obrazki, inne sugerowane, warunki korzystania. I nic poza tym. Ale zaznaczam że od niedawna ma xo więc może nie ogarniam. Proszę o przykład.

9. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tego co się zdążyłam zorientować to mało która gra ma teraz zakładkę z informacjami o wersji językowej. Więc skoro masz region polski, grę kupiłeś ze sklepu MS to widocznie nie ma języka polskiego, bo tak to z automatu by Ci dało język polski tak myślę, a nawet gdyby nie to miałbyś w ustawieniach do wyboru. Nie ma co się sugerować stroną gry-online jeżeli chodzi o wersję językową, bo już się też parę razy nacięłam z tym.

Patrząc po yt w tej grze i tak jest mało dialogów, a z tego co kojarzę grę kupiłeś dla dzieciaka, więc powinien dać sobie radę, bo i tak są wskazówki jakich klawiszy używać. Ja za dziecka wszystkie gry miałam po angielsku i nie miałam problemu ze zrozumieniem co mam zrobić (nie znając w ogóle języka). Dzieci są mądrzejsze niż się wydaje :)

Ostatnia edycja: Sierpień 23, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum