Steep - Kod do bety

LukePL

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy ktoś z was zapisywał się może do bety Steep? Zapisałem się 8 listopada, przyszło mi info od ubi zapisie na betę i kodu nadal nie widać. Ktoś też czeka na tak samo ja?

Czy jest sens pisać do ubisoft polska czy jednak poczekać z nadzieją, a jak nie to czekać na open betę?

Dodam tylko jeszcze, że do Division dostałem szybko, do tej o rycerzach po czasie

Przepraszam moderatorów jeśli piszę w złym dziale i temacie, ale kompletnie nie widziałem gdzie napisać
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja się nie zapisywałam w ogóle, a kod dostałam. Zaskoczyli mnie ;p Dostałam go wczoraj na maila popołudniu.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Mogę Ci oddać klucz jak chcesz. Ja brałem udział jakieś 3 msc temu w zamkniętej alfie i mam dostęp z klienta alfy więc mi klucz nie potrzebny., Gra jak dla mnie jest ostrym crapem. Odezwij się na PW. Poszedł kod na PW
 
Ostatnia edycja:

LukePL

Użytkownik
Użytkownik
Ja się nie zapisywałam w ogóle, a kod dostałam. Zaskoczyli mnie ;p Dostałam go wczoraj na maila popołudniu.
No jeszcze poczekam i oddam komuś ze szczęśliwców na forum. Ja nawet w zdrapce lotto 5zł nigdy nie wygrałem, takie to moje szczęście :D


Mogę Ci oddać klucz jak chcesz. Ja brałem udział jakieś 3 msc temu w zamkniętej alfie i mam dostęp z klienta alfy więc mi klucz nie potrzebny., Gra jak dla mnie jest ostrym crapem. Odezwij się na PW. Poszedł kod na PW
Dzięki wielkie
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gra jak dla mnie jest ostrym crapem.
Co kto woli, mi się ta gierka spodobała, w szczególności latanie ;)
 

tarantula35

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktoś jeszcze wolny klucz?
 

ar0n

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Aktualnie w sklepie jest wersja otwarta? Czy potrzebuje jakis klucz? Sciagnac sie dalo, ale na serwer nie chce sie zalogowac.
 

Do góry Bottom