1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stereo przez optyka ...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dish, Czerwiec 29, 2010.

1. dish

dish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lodz
    Witam.
    Dzis kupielm kabel optyczny zeby w koncu wykorzystac moje glosniki 5.1. Xboxa mam podlaczonego do monitora przez taki kabelek Kabel XBOX 360 VGA FULL HD AV LCD CRT gold KX1 (1089836478) - Aukcje internetowe Allegro podaje przykladowo zeby bylo wiadomo o co chodzi. Glosniki mam podlaczone do kompa zestaw 5.1 creatvie x540. Xboxa podlaczylem do karty dzwiekowej optykiem.
    Po wlaczeniu xboxa i kompa nadal idzie dzwiek stereo. Moge przelaczyc w ustawieniach xboxa na 5.1 ale wtedy nie wydobywa sie z glosnikow zaden dzwiek. Probowalem zmieniac cos w ustawieniach karty dzwiekowej i to rowniez nie pomoaga (CREATIVE SOUNDBLASTER X-FI TITANIUM PCIE SKLEP WWA (1095814535) - Aukcje internetowe Allegro to moja karta)
    Czy bylby ktos tak mily i wytlumaczyl czemu jest dzwiek stereo? Lub moze wytlumaczyl jak poprawnie skonfigurowac karte dzwiekowa.
    Z gory wielkie dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krizz

Krizz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    Moim zdaniem ustawienia karty muzycznej w kompie. Ale nie wiem nie miałem takiej. Ustaw w xboxie 5.1 i pobaw sie wszystkimi opcjami w ustawieniach karty w koncu trafisz. Innego wyjscia nie widze.
    Ja korzystam z podobnego rozwiązania. Taką wtyczkę w wyjsciem optycznym zdemontowałem tak aby nie zasłaniała mi wejscia hdmi. hdmi podpinam do Tv a wtedy optyk pod głosniki. I chula. Wiec podejrzewam ze u Ciebie to ewidentnie wina karty muzyczej. Tam szukaj rozwiazania

4. dish

dish Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    lodz
    Juz probowalem chyba wszystkich mozliwych opcji... I nic. Jak przelaczam w xboxie na 5.1 to dzwiek jest tylko przy uruchamianiu xboxa... I koniec. Wedlug sterownikow do karty dzwiekowej nawet nie ma sygnalu z optyka. Dopiero jak przelaczam na Digital stereo to wykrywa sygnal.

Wczytywanie...

Poleć forum