1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sterowanie w FPP,FPS,TPP

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez geforc, Styczeń 8, 2009.

1. geforc

geforc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam , jako że kupuję xboxa , mam do was pytanie , czy ciężko się przerzucić z kompa czyli myszki i klawy , na granie w gry typu gta 4 , saints row 2 , halo 3 , chodzi mi o poruszanie sie i celowanie padem... np w gta 4 , jak wyglada sterowanie ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Eh, jakby było ciężko, to ile ludzi grałoby w tego typu gry? Pomyśl. Sterowanie:
    - Kamera - RS
    - Ruchy - LS
    - Strzelanie - RT
    - Celowanie - LT
    - Granaty - najczęściej RB

Mówi ci to coś? No właśnie, więc jak mamy ci to wyjaśnić?

4. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na początku troche ciężko sie przestawić, ale po kilku godzinnej sesji cieżej... sie oderwac od gry :)

5. janek418

janek418 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    mnie bylo troche ciezko sie przyzwyczaic do gry (np. w GoW2 nadal nie do konca ogarniam poruszania sie :p ), mam za soba dlugi staz grania na pc (glownie kilkuletnia przygoda z CS) a xboxa mam od niedawna i powiem, ze w niektorych grach jest calkiem niezle, ale w innych tragedia :/

6. geforc

geforc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    wiem ze ciezko nie jest jak sie przyzwyczaisz , ale czy trudno wlasnie przejsc jest ...

7. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Komputer mam od zawsze i do myszki byłem tak przyzwyczajony, że nie wyobrażałem sobie gra na padzie. Ale jak tylko spróbowałem to tak naprawdę to żaden problem. Pady do xboxa są bardzo wygodne i już na drugi dzień radziłem sobie dobrze, a potem było już tylko lepiej. Na początek jeżeli chcesz się szybko nauczyć to polecam gears of war 2 (jako, że w 1 jeszcze nie grałem). Sterowanie w tej grze jest komfortowe, a system osłon jest wręcz idealny do poćwiczenia celowania u newbie. Tak więc powinieneś dać sobie radę bez problemu w opanowaniu tego pada ;).

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam Pada, i nie oddam!! No może myszka do cs'a się przydaje :p Ale byłem przeciwnikiem pada :p Do 6 grudnia ^^

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie chodzi Ci o to, czy po przerzuceniu się na x'a będziesz dostawał baty......cóż, będziesz na początku na pewno, w fpp obecnie nie gram na x'ie ale pewnie byłoby już o wiele lepiej niż ostatnim razem :D

10. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    podstawa to dobrze dopasowane pod siebie ustawienie czułości, np. w COD porusza się wolniej celownik a w BF:BC jak szalony :) W COD troszkę zwiększyłem a w BF zmniejszyłem, od razu przyjemniej zaczęło się grać, na początek zalecam zmniejszanie czułości na ruchy kciukiem :)
    Da się grac, na początku mi się to strasznie nie podobało, ale teraz jest OK

11. BabyBoy

BabyBoy V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Cleveland
    Powiem tak,ja zawsze miałem PC..zawsze grałem klawiatura + myszka,po przejściu na X-a i włączeniu gry FPP/TPP na padzie,po pięciu minutach wyłączyłem gre bo nie potrafiłem dobrze nacelować na wroga.Teraz gram "nałogowo" w wolnych chwilach i nie ma z tym problemu,od Far Cry 2 po Call of Duty,gra się wyśmienicie.

12. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Ja miałem troche inny problem :D Od wielu lat grałem tylko na PS2 i teraz na x36 (mam go dwa tydzie) zupełnie nie mam problemów z celowaniem :D ale z połapaniem się które przyciski do czego :D Strzał , granaty , celownik , kucanie , akcja :O wszystko mi sie mieszało. Było by tak dalej gdyby nie długie godziny przy COD 5 world at war POLECAM !!!

Wczytywanie...

Poleć forum